Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οι βυζάρες της Ελένης μου είχαν αποτυπωθεί στο μυαλό στις τελευταίες μου τσάρκες στη Φυλής.Ειδικά μετά την αποτυχημένη απόπειρα το απόγευμα της Πέμπτης(μαλάκα ΚαμίνηΘυμόςΘυμός),εγκλώβισα τον στόχοΚουλ.Αφού παρέδωσα το μπλε χαρτονόμισμα στην τσατσά που διεκδικεί μια θέση στην Χρυσή Αυγή,πέρασα στο πεντακάθαρο(άθικτο) δωμάτιο.Η ελένη φορούσε ένα δικτυωτό από αυτά που με καβλώνουν απίστευταΓλώσσαΓλώσσα και το οποίο έβγαλε προκλητικά μπροστά μου.Αμέσως όρμησα πάνω στις θεσπέσιες βυζάρες της,τις οποίες έγλυψα,πιπίλισα και πασπάτεψα.Με ξάπλωσε και άρχισε την δική της περιποίηση με φιλιά στο λαιμό,στα αυτιά μου και μετά σε όλο μου το σώμα.Η πίπα της ήταν μέτρια,αλλά δεν ασχολήθηκα και πολύ μιας και το σώμα της ήταν πολύ απαλό και η κωλάρα της πολύ αφράτη.Ήθελα να συνεχίσω με ισπανική,εδώ όμως έφαγα μια ευγενική πόρτα με χαμόγελο από μέρους τηςMoney MouthΣπασίκλας.Την ξαπλώνω και αφού ξαναγλύφω τις βυζάρες της,άρχισα να την γαμάω σιγά-σιγά με ωραίες αληθοφανείς κραυγούλες από αυτήνΧαμόγελοΧαμόγελο.Έγινα πιο επιθετικός,μ'εκείνη να κολλάει τα χέρια της στο τοίχο κι εγώ να κάνω βαθιές διησδείσεις..Την γυρνάω για πισοκωλλητό,όπου απόλαυσα την υπέροχη θέα της κωλάρας της και την σφυροκόπησα με τις τελευταίες μου δυνάμεις.Το τέλος δεν άργησε να έρθει μ'εμένα να γυρνάω το κεφάλι της προς το μέρους μου την στιγμή που χύνω(μεγάλη κάβλα το προσωπάκι της).Γενικά από τα πλέον επιτυχημένα γαμήσια του μήνα,μ'ένα μόνο αρνητικό σημείο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένη
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.459
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού