Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Να ξεκαθαρισω οτι η εμπειρια μου με την Ελενη ειναι παλαιοτερη, αλλα εκρινα οτι εστω καθηστερημενα πρεπει να περιγραψω αυτη τη καταθεση.
Την Ελενη την εβλεπα απο καιρο,αλλα δεν εμπαινα λογο κακων κριτικων.Καποια στιγμη δεν αντεξα κοιτοντας το λαγνο βλεμα της και τα μεγαλα βυζια της στο σαλοναρισμα και ειπα να ρισκαρω Γλώσσα δινοντας το 20ευρω.
Στο δωματιο τωρα =μπαινει η μικρη (19χρονων) στο δωματιο ελαφρως αμηχανη και για να σπασω το παγο την αρχιζω σε ατακες και χαζα αστεια που βοηθησε γιατι αρχισε να γελαει και να ανοιγεται,οσο χαχανιζε εγω ειχα ορμηξει στις βυζαρες της και τις εγλυφα με μανια,διαπιστωνοντας οτι ηταν πολυ σφιχτες μετα την επεμβαση(δεν ειναι του γουστου μου τοσο σφυχτες).Το μελαμψο της δερμα πραγματι,ειναι πολυ ομορφο ,ομως οταν τη ξαπλωσα και τη φιλαγα σε ολο το σωμα διαπιστωσα οτι ειχα γεμισει με μικρα στρασακια που ειχε βαλει στο σωμα της Γλώσσα Ετσι καβλωμενος που ημουν ξαπλωνω και αρχιζει να παιρνει μια πιπα με σκουφο,γρηγορη αλλα καπως ατεχνη μου φανηκε.Βεβαια εμενα δεν με ενοιαζε τοσο, ημουν πυραυλος,οποτε της ειπα να ιππευσει το μικρο πιστολια και η μικρη αρχισε να κοπανιεται σε απιστευτα γρηγορους ρυθμους βγαζοντας ψευτικα βογγητα.Εγω επαιζα και συνεχιζα να ριχνω και κανα γλωσσιδι στις βυζαρες.Για τελειωμα την γυρισα ιεραποστολικο για να βλεπω τη γλυκια φατσουλα της,εκει μπηκα στο πειρασμο να της σκασω φιλι στα χειλια αλλα το αποφυγε διακριτικα Σπασίκλας Μπαινοντας εγω απο πανω ειδα οτι το μουνακι της οντως ειναι μικρο αλλα και πεντακαθαρο.Λιγες χαλαρες διεισδυσεις σε αυτη τη σταση κοιτοντας ο ενας τον αλλον αλλο στο προσωπο λαγνα και τελος...
Η Ελενη απο εμφανιση δεν ειναι τοπ,αλλα ειναι οτι πρεπει για ατομα που τους αρεσουν οι κοντουλες με χορταστηκα βυζια και γλυκια φατσα.Προσωπικα μου αρεσει και αυτο το στυλ.
Τελικα ρισκαρα και δεν εχασα,καλη εμπειρια.Η μικρη βγαζει την αυρα της ηλικιας της,ειδικα οταν καναμε πειραγματα στο κρεβατι θυμηθηκα τις γκομενες που ειχα στα εφηβικα χρονια .Εφυγα απο το δωματιο εχοντας πανω μου το εντονο αρωμα της Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένη
pistolero
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2012
ακόμα 19 είναι το καυλοπιπίνι?
απο πρόπερσι όταν πρωτοδούλεψε στο κάτω , πρίν κάνει την ανόρθωση 19 ήταν............
03 Μαρτίου, 2012
Ξεχασε να μεγαλωσει η καυλιαρα Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2