Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 101 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
τη χριστινα την εχω ξαναπαρει τροφωνιου 13 κι εχω κριτικη.η περιγραφη μου του παρουσιαστικου της ειναι εκει...

η αληθεια ειναι οτι μ αρεσει παρα πολυ σα μουναρα...με καυλωνει παρα πολυ...
γι αυτο και ξαναμπηκα,αν και το δωματιο που μου χε κανει την πρωτη φορα δεν ηταν κατι αξιομημονευτο...

ηθρε στο δωματιο,εκανε τα κλασσικα (σε fast forward) προκαρκτικα της και μετα επεσε κατω,εγω καθισμενος στην ακρη του κρεβατιου και μου κανε μια καλη πιπα...

θελει γενικα να κανει τα δικα της και δεν πολυυπακουει...

μετα στηθηκε ορθια με τα χερια στον τοιχο και την πηρα πισωκολλητα(ετσι ηθελα κι εγω να τη γαμησω βασικα)...

πολυ δυνατη συμμετοχη για κανα 5λεπτο,οπου τη σφυροκοπαγα δυνατα και αυτη φωναζε,ελεγε μαλακιες,μου βαραγε το μπουτι και τον κωλο και ολα καλα...
...κι ενω εχει περασει κανα 6-7λεπτο,μου λεγε χυσε με και χυσε με και μετα τραβιεται και μου λεει "δε σε βλεπω να χυνεις" ,μου βγαζει καποτα και αρχισε να μου τον παιζει(ολα με αστραπιαιες κινησεις(ειναι και υπερκινητικη η γιαγια))...
κατι,της την ψιλοειπα και μου απαντησε "δεκα λεπτα ειναι ,εχουν περασει"(@@ ειχαν περασει)...

μου την εσπασε και δεν ειχα ορεξη να της πω τπτ και να την ξαναγαμησω και λεω ασε να χυσω να την κανω...και αρχισα και τον επαιζα εγω,ενω με χαιδευε ωραια κτλ...
δεν εχυνα ομως και μετα απο κανα διλεπτο σηκωθηκε κι εφυγε,λεγοντας μου οτι αν αργω να χυσω να πληρωνω 2 ραντεβου για να χουμε ανεση...

ειναι μεγαλη,κανει απλο προγραμμα,παιρνει 20 ευρω και δεν καθεται και λεπτο παραπανω?καλα κρασια...

απεξω με περιμενε ο ακις30,ο οποιος κι αυτος καπου στο δεκαλεπτο υπολογισε το χρονο παραμονης της μεσα...

μου την εσπασε πολυ η τυπισσα...καιρο ειχαν να μου κανουν τετοια μαλακια σε σπιτακι...
στο μεταξι στα δεκαευρα,παντα τελειωνω κι ας αργησω λιγο...και χωρις να μου πρηζουν τ @@...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2012
Στα'λεγα εγώ, Μετάξι και ξερό ψωμί. Όχι μόνο δε βιάζονται αλλά σου ζητάνε να τις κάνεις και μασάζ στο τέλος Γλώσσα
04 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φάουλ η Χριστίνα, σε τέτοια περίοδο κρίσης δεν τα κανουν αυτά....
γενικά τον τελευταιαο καιρό ρετάρει η συγκεκριμένη γιατι εδώ και ένα μηνα και βαλε δουλευει καθε μερα διπλοβάρδια, αλλα και παλι αυτό δεν την δικαιολογεί..
04 Μαρτίου, 2012
βγαινοντας ,της ειπες πως μπορεσε;Γλώσσα
G
gl
(Updated: 04 Μαρτίου, 2012) 04 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ακις30
και μας δωσανε και δυο χουφτες ρουμανικα σοκολατακια!
04 Μαρτίου, 2012
καλησπερα συναδελφοι οπως τα εχουμε πει τα μαγαζια αυτα ειναι πολυ χαλια σκετη απατη προκειτε για μπαγιατικα ξεζουμισμενα μιλφ που δεν αξιζουν20ευρω σε καμια περιπτωση αυτοι δεν ντρεπονται λιγο να θελουν 20 ειναι ζωα συναδελφοι ολες αυτες οι πατσαβουρες κολωγριες οπως η Αλινα και αυτο το κριαρι η χριστινα δεν ειναι επαγγελματιες ουτε στο ελαχιστο μην πετατε τα λεφτα σας που βγαζεται με κοπο και δυσκολια .Θελετε μιλφ σωστα που αξιζουν ρωτηστε και αλλους ψαχτειτε
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5