Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα,ακουσει,τοσα,για την Αλιονα,στο Διδυμου, που αποφασισα,να παω,να την επισκεφθω.Η βραδια πολυ καλλη.Βρηκα,το σπιτακι.Βγηκε η Αλιονα. Ξανθια,με προκλητικο Στηθος, και χαμογελαστη{πραγμα που προσεχω πολυ, οταν επισκεπτομαι, ταΜπουρδελακια]Η Υπηρεσια, λεει το ποιημα της,στο,σαλονι,περιμεναν,και δυο, Πακισταν.{αυτα,δεν,μπορω,ρε πουστη μου!]αλλα,εφυγαν.Δινω,το 20ρηκο,και μπαινω.Καθαριοτητα, μετρια! Μετα,απο το, τελος ενος,στο διπλανο Δωματιο, που οταν, Εχυνε,πρεπει,να τον ακουσαν, εως την Ιουλιανου!Ερχεται, η Αλιονα,μιλησαμε,λιγο,και μου ειπε,οτι,ειναι εξ Ουκρανιας.Πεφτει,στην δουλεια.ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ!τελειο!Ρουφηγμα στα Αρχιδια,και,παιξημο,με την Κωλο/δα μου[γιατη,εγω το ζητησα]Γλειψιμο, στα Μπουτια μου,λιγο στην Κωλο/δα μου[ισως γιατη μυριζε, η Φαρεναιτ,που φορουσα.Το Μπανιο απαραιτητο,παντα,πριν.]Ηλθαμε στην σταση 69!Ρουφωντας,λιγο το Μουνακι της,και αυτη με μανια το ρουφηγμα στην Πουτσα μου.Ειχε Παθος και Καυλα![εχω ενα κακο,χυνω γρηγορα.]Σταματα,της λεω,ΧΥΝΩ!!!Δεν προλαβα να το πω,και τα ζουμια,επεσαν στα μεγαλα, Βυζια της.Συνεχιζε!!!Δεν σταματησε εκει.Τον πηρε,στο στομα απολανβανωντας και της τελευταιες,σταγονες,που εβγαιναν.Εσαι,ενταξει,αγορινα μου?μου λεει?σπαστα,και με ενα γεια σου,εφυγε! ΜΠΡΑΒΟ!Αλιονα.Το τσιμπουκι σου το Κατι Αλλο!Οσο για το γαμησι,την επομενη φορα.Γιατη σιγουρα,θα ξαναπαω!Εχει γλυκα,το Ακαποτο Τσιμπουκι,γαμωτο μου!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Ippotis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
30
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2012
man, κάνει cif? (πλάκα κάνω...) Μεγάλο χαμόγελο
03 Μαρτίου, 2012
γλειφομουνι στην φυλης?ρεεεεεεεεεεεε θα κολλησετε τιποτα πατε καλα?..και ακαποτο παλι στην φυλης??ας ελπισουμε πριν απο σενα φιλε να μην ειχε στο στομα της κανα πατσιστανατσι...η απολυτη καταντια...
03 Μαρτίου, 2012
Σορυ,Λαθος,ημερ/νια!2-3-2012Ντροπή
03 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ελα τωρα, αφου και σενα σε ψηνει το ακαποτο τσιμπουκι στη φυλης, απλα δεν εχεις τα ρχιdia να το κανεις.αυτο ειναι ολο και ειναι τοσο απλο κ το ξερειςΚουλ
03 Μαρτίου, 2012
τι λες ρε θεατρο?με ξερεις και απο χθες?τραβα γλειψε ολο το τζελ που βαζουν και αντε γεια..βλακακο..και αλλαξε φωτω..τρομαξα πρωηνιατικα
03 Μαρτίου, 2012
αυτο με την πρωωρη κοιταξε το φιλε κριμα ειναιΚουλ
04 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τελικα δε μας ειπεσ? σε ψηνει το ακαποτο αλλα κλανεισ μεντες κ γραφεισ κ καμια μλκια να περασει ωρα?\ επικαλουμενος τη ζωη που ειναι ωραια κ πως ειναι κριμα να κολλησουμε τιποτα?


ΣΤΑ ΤΡΕΝΑ
04 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ποιο χωριο ζης τυπε αραγε......
04 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδη φαινετε απο τα γραφωμενα σου οτι εισαι θεωριτικος,και δεν πας σε μπουρδελα,ασε τους αλλους να πηδανε και να περνανε καλα,και εσυ περνε μονο ματι τι γραφη ο καθενας,κατι τετοιοι τυποι φυσικα μαυριζουν τις κριτικες,αυτων που γραφουν να ενημερωσουν των λαω!Να το προσεξης τυπε!!
04 Μαρτίου, 2012
ποσες φορες πια μπορει να κανει κανεις παυση, διαβαζοντας καθε κομμα στην κριτικη αυτη ?? Χμμμ;

εργο τεχνης...
τι σημεια στιξης, τι ΚΕΦΑΛΑΙΑ, τι παρενθεσεις...ελεος

η πιπα της Αλιονας του πηρε τα μυαλα, λεμε Κουλ
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10