Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την Καρμεν ξεκινησα και επεσα στην Ντανα. Η Καρμεν δουλευε πρωι στο εν λογω απ οτι μου ειπε η υπηρεσια οταν την ρωτησα. Η Ντανα 1,65+ σε υψος, μαυρο μακρυ μαλλι, 2αρι στηθος κρυμενο (φοραει κορμακι, πανω στο sex το αποκαλυψε οταν της το ζητησα ευγενικα και διατιθεται για φιλακια), μπολικα πιασιματα γενικα και λιγα παραπανω κιλα στην κοιλιακη χωρα. Προκαταρκτικα gfe μηδεν (πρωτη επισκεψη ηταν, θα το διορθωσουμε στην πορεια... εδειξε να εχει και διαθεση και θεληση). Ξεκινησαμε με ακα στο ορθιο αγαρμπο (μπαινοβγαινε πολυς κοσμος, και μαλλον βιαζοτανε). Την χαλαρωσα με τα σχετικα, "τι ομορφη που εισαι" κλ. Ακολουθως τριψιμο σε κανονικη σταση του κορμιου μου πανω στο δικο της, πετρωσε το εργαλειο και μετα "εισοδος" απο μπροστα. Φιλακια στο στομα απαγορευονται, οποτε περιοριστηκα στα μαγουλακια και στο λαιμο της. Παραλληλα χουφτωμα στα πλουσια ελεη της και μετα απο λιγο εκρηξη. Πολυ γρηγορος εισαι μου ειπε. Με φτιαχνει πολυ το κορμι σου της απαντησα. Το 7 στην εμφανιση επειδη το γενικο νταρντανοειδες παρουσιαστικο της με καυλωσε πολυ. Το 8 στην συμμετοχη επειδη ηταν τουλαχιστον προθυμα συνεργασιμη στις υποδειξεις μου. Απο καθαριοτητα πανω απο τον μεσο ορο του Μεταξιου. Το δωματιο δεν μυριζε ασχημα. Ευγενεστατη και αρκετα συμπαθης η κυρια της υποδοχης. Λογω εμφανισης και υπηρεσιων (και ακα και κωλαρακι) μπηκε στη λιστα μου, αρχιζουν οι "επιδρομες".

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντάνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
0
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού