Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 32 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήταν λίγο επεισοδιακή η τσάρκα , περιελάμβανε λίγο από πρωινή και λίγο από απογευματινή. Τέλος πάντων την είχα δει πιο πριν την Αντριάννα αλλά πέρασα αργότερα. Είχα και inside information από το lustforlife ότι ήταν καλή μέσα. Πλήρωσα λοιπόν τα 10 ευρώ και μπήκα.
Η κοπέλα δεν κάνει εξτρά. Κάνει προκαταρκτικά όμως αλλά και "μετα-καταρκτικά". Θα εξηγήσω παρακάτω. Στην αρχή ξεκινήσαμε λίγα προκαταρκτικά και άρχισε τα γνωστά "τι κούκλος που είσαι" και "Greek Lover" και "θα με παντρευτείς;" και τέτοια. Να πω ότι δε βιαζόταν καθόλου και αλλάξαμε τρεις στάσεις. Α , και το γιαμ-γιαμ καλό.
Αυτό που με παραξένεψε ήταν ότι όταν τέλειωσα δεν έφυγε. Αντίθετα με ρώτησε αν ξέρω μασάζ (!!!) και όταν της απάντησα θετικά μου ζήτησε να της κάνω , όπερ και εγένετο. Γενικά , μου φάνηκε πολύ περίεργο. Σίγουρα έκατσα πάνω από 10 λεπτά μέσα (ο lustforlife ήταν απ' έξω και περίμενε , του ζητάω συγνώμη).
Το 8 στο vfm λόγω και του δεκάρικου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
6
Πόντοι:
2.067
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2012
ακη στο 13α νομιζω ειμαστε,οχι στο 13γ...
03 Μαρτίου, 2012
ωραίο λεπτό μελαχρινό πιπίνι με καλή διάθεση στο σαλονάρισμα...δεν έχει δοκιμαστεί αλλά έχει μπέι στα υπόψιν...
17 Απριλίου, 2012
lustforlife σωστός. Ας το μεταφέρει ο admin στο 13Α.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3