Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
(Πριν διηγηθώ την πιο πρόσφατη εμπειρία μου, να σας πω το σύστημα ΔΕΝ μ’ αφήνει να βάλω υψηλότερη βαθμολογία, μιας και είναι η πρώτη μου κριτική από αυτό το account.. Κανονικά θα έβαζα παντού 10!! Διαβάστε και θα καταλάβετε )

Μαγκίτες, καλησπέρα και καλά μουνία στην πούτσα μας! Κουλ 29 Φλεβάρη έγινε η κατάθεση, αλλά εγώ σήμερα κατάφερα να γράψω, μιας κ είχα ένα θέμα με το παλιό μου account και έπρεπε να φτιάξω νέο..Θυμός Να μη μακρηγορώ, έκανα ένα βολτέτο στην ‘’Οδό Μοναξιάς’’ και μπάνισα τρελά καυλάκια! Ξεχώρισα το μωρό που ακούει στο όνομα Νικολέτα και κύριοι, ΔΕΝ το μετάνιωσα..! Η κοπέλα είναι μινιόν ξανθιά Ρουμάνα, με μεσαίο, στητό στήθος, άψογο κωλί και sexy piercing στο κάτω χείλος (του στόματος.. Γλώσσα)!!
Στο δωμάτιο τώρα, κάνει ωραία προκαταρκτικά, βαθιά πίπα με πολλές αγκαλιές και φιλάκια σε όλο το σώμα! Το μουνάκι της εμένα μ’ άρεσε, τόσο στα τέσσερα όσο κ στην ιεραποστολική στάση (ΔΕΝ έκανε πουστιές για να μη μπω όλος μέσα της)! Αλλά, την απόλαυσα πραγματικά όταν καβάλησε την καραμπινοκαυλάρα μου και ακουστήκαμε στον Θεό!! Τελείωσα, δεν σηκώθηκε, παρά έκατσε λίγο από πάνω μου κ με χάιδευε! Φιληθήκαμε, πλύθηκα, ντύθηκα και πήγα να την κάνω.
Στην έξοδο, πιάσαμε κουβέντα με την Ντενίσα, η οποία παρά τα όσα λέγονται, όσες φορές και αν έχω κάνει σεξ μαζί της, έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος!! Την επόμενη φορά έχω ψηθεί για παρτουζίτσα.. Η μαντάμ διακριτική κ με πολύ χαρακτήρα Δεν χτύπησε πόρτα κ ας ξεπεράσαμε το 15λεπτο. Ο χώρος πολύ καθαρός! Όπως είπα και πριν, άμα με άφηνε το site θα έβαζα 10 σε ΌΛΑ (by the way, είμαι 10 χρόνια μπουρδελιάρης και είναι από τις λίγες φορές που εντυπωσιάζομαι τόσο!) Το μόνο ελάτωμα της μικρής είναι πως δεν μιλάει καλά τα Ελληνικά, παρόλα αυτά, καταλαβαίνει τα πάντα! Εγώ θα την ξανατιμήσω..

ΥΓ1: Ας είναι καλά και ο Psologiver που με παρότρυνε να εισέλθω Μεγάλο χαμόγελο

ΥΓ2: Έβαλα 10 στο parking μιας και ήμουν με το πεζό των 2..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2012
μπράβο ρε φιλαράκι.... τελικά τόσο καλή είναι μέσα η Νικολέτα....πώς την πάτησα έγω όταν την πήρα.....τόσο βέλτιώση????
καλό αυτό.....και φώναζε εεεε? όσες φορές έχω πάει δεν ακούγεται τίποτα απο το δωμάτιο...νεκρική σίγη...
ή θα έχει καλή μόνοση(που στο συγκεκριμένο δεν έχει . ακούς μέχρι και τον ψίθυρο απο δίπλα)ή λογικά θα την καύλωσες.....
μπαράβο
02 Μαρτίου, 2012
Οντως τιμια ειναι και δεν βιαζεται, αλλα απο κρεβατι ειναι μετρια...Τυπικη θα ελεγα..Για 10αρια που λες ισως στην εμφανιση το αξιζει και εγω 9 της εβαλα....Αλλα στα αλλα για κανενα λογο......
C
COBRA1986
02 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλή η ειρωνία, αλλά όπως είπα 10 χρόνια είμαι του αθλήματος.. Μόλις ανέφερα οτι γράφω κριτική στο site τόσο αυτή όσο κ η τσατσά έκαναν ό,τι περνούσε απο το χέρι τους για να κάνω καλό κρεββάτι! Μάθε τα κόλπα φιλαράκι..! Στην τελική, δεν είμαστε και όλοι ίδιοι, ωραίο, ψηλό μελαχρινό αγόρι είμαι, με ωραίο σώμα και ακόμη πιο ωραία συμπεριφορά! Συν το οτι πάω ΚΑΘΕ φορά καθαρός κ ξυρισμένος.. Γιατί να μην κάνει καλό σεξ!; Έτσι ειναι, προσέχεις για να έχεις;! Στην τελική οι μόνες που ήταν φόλα τρελή και καριόλα μεγάλη, ήταν η Λίλιαν, η οποία μάλιστα είχε παραδεχτεί πως ΔΕΝ της άρεσε η δουλειά της!
02 Μαρτίου, 2012
Κοιταξε το Νικολετακι ειναι πολυ συμπαθητικο πιπινι με αρκετα gfe προκαταρκτικα και μεγαλη υπομονη αλλα ως εκει....στο κρεβατι ναι μεν δεν κλεβει η δυσανασχετει αλλα δεν τη λες και φωτια απλα καθεται φρονιμα μεχρι να τελειωσεις αλλα ιδιαιτερη συμμετοχη δεν εχει.Οσο για την τσατσα ειναι οντως πολυ ενταξει ουτε βαραει πορτες ειναι ευγενικη,ομιλητικη κλπ και οσο για το οικημα ειναι ενα μικρο αλλα ανεκτο μερος για να κανεις την δουλεια σουΚουλ

Υ.Γ Τωρα σχετικα με αυτο που λες περι εμφανισης απο μερος σου εεε δεν νομιζω οτι ενδιαφερει και τοσο την πουτανα σε ποσοστο που να αλλαξει χαρακτηρα τελειως σε σχεση αν πηγαινε με καποιον αλλο...σιγουρα παιζει καποιο ρολο αλλα οχι και υπερβολες
03 Μαρτίου, 2012
Σιγουρα ηταν η Νικολετα? Τυπε καλο πουτανιδι ειναι απο εμφανιση αλλα δυσκολεύομαι να πιστεψω οτι ειχε συμμετοχή...λιγο απόμακρη και κρυοκωλα μου κανει εμενα και την εχω παει 4 φορες τουλαχιστον...
X
xlexlekias
03 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η εμφάνιση ΠΑΙΖΕΙ ρόλο.. 'Εχω πιάσει κουβέντα με πολλές κυρίες του χώρου και όλες εκτιμούν τα καθαρά και όμορφα παιδιά και προσπαθούν, αν ήμαστε εντάξυ να μας φερθούν και εκείνες σωστά! Εξάλλου και αυτές άνθρωποι είναι! Όσο για την σχέση απόδοση/τιμής τι να πω..; Σήμερα την ξαναπήρα και μου έγλυφε τις ρόγες, μου χαστούκαγε τα κωλομέρια και με έχωνε όσο πιο μέσα της γίνεται..! Συν οτι με κρατάει αγκαλιά όταν τελειώνω.. Λές και πηδάω την κοπέλα μου ένα πράγμα!! Εγώ κύριοι, με πιστεύετε ή όχι, περνάω καλά και βρήκα το μωρό που μου ταιριάζει...
03 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν διάβαζες εδώ στο σαιτ που όπως λές είσαι και τόσα χρόνια(παρεμπιπτόντως δεν μου απάντησες στο πμ που σου έστειλα...)θα είχες διαβάσει ότι πάντα και εγώ πάω στην τρίχα όταν είναι να επισκευτώ της πουτάνες ,
ακόμα και έγω είμαι ψηλός πολύ αθλητικός και μελαχρινός....και έχω καλές σχέσεις με την ιδιοκτήτρια(την ντενίσα...σαν παλιός βέβαια θα το ξέρεις αλλα τεσπα...)πάντως ρε μάγκα μπράβο αφου την κατάφερες να σου έχει τέτεια συμμέτοχη....
είσαι ο πρώτος απο αυτούς που το γράφουν....αφού την έπεισες να κάνει την αρχή ε΄λπίζω να συνεχίσει έτσι....θα είναι καλό και για εμας αλλά και για αυτήν...
03 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έγραψα οτι είμαι χρόνια μπουρδελιάρης, στο site δεν είχα κλείσει καν χρόνο με τον παλιό μου λογαριασμό (όπου συγνώμη, δεν θα αναφέρω παλιό nickname..) Γενικά, διαβάζω πως η ενλόγω κοπέλα έχει συμετοχή Ρενάτας (με την κακή έννοια..) Τι να πω... Η Νικολέτα τόσο χθές όσο και την προηγούμενη φορά που την πήρα, θύμιζε Χριστινάκι (αν κ η Χριστίνα δεν ειναι τοσο του GFE, περισσότερο ξεσξίζεσαι Γλώσσα ).. θα την ξαναπάρω μέσα στη βδομάδα ως 3 και φαρμακερή, παντως 2/2 πέρασα πολύ ωραία, ΔΕΝ μετάνιωσα που έδωσα τα 20 και ΔΕΝ τα έκλαψα σε καμμία περίπτωση!!!
03 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

άλλο ότι δεν μετανιώνεις.... κανείς δεν έχει γράψει ότι έχει κλάψει τα λεφτά του με την Νικολέτα(ήμουν ο πρωτος που έγραψα ότι είναι και ωραία κοπελίτσα) απλά η συμμετοχή που περιγράφεις με την συγκεκριμένη και ειδικά οι φωνές.....
δεν υπάρχουν.....
03 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ok, εγώ Κυριακή εκεί θα είμαι! Τι να σου πω..; Στήσε αυτί έξω απο το 'ντέλο και αν ακουσεις φωνές, εμεί θα είμαστε!! Μεγάλο χαμόγελο
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2