Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά το πέρας της εξεταστικής είπα φυσικά να βολτάρω με σκοπό να ξελαμπικάρω από το διάβασμα που έριξα κ ο δρόμος με έβγαλε στην γνωστή οδό… Δεν μπήκα σε πολλά σπίτια καθώς η βόλτα μου θα είχε κ συνέχεια (στούντιο) κ δεν ήθελα να γυρίζω χωρίς λόγο. Θα έμπαινα είτε σε κάτι στάνταρ κ καλό είτε σε κάτι νέο κ ελπιδοφόρο… Τελικά συνέβη το δεύτερο καθώς με την είσοδο μου στο συγκεκριμένο οίκημα μου παρουσιάζονται όχι μία αλλά 2 νέες κοπέλες… Κ οι 2 ήταν ωραίες σαν παρουσίες κ εντελώς τυχαία διάλεξα μία εξ αυτών….

Το όνομα της Αλίσια. Μετρίου αναστήματος με μικρό στήθος, σε γενικές γραμμές αδύνατη κοπέλλα κ με μέτριο πρόσωπο… Δίνω το αντίτιμο κ μπαίνω στο δωμάτιο στο βάθος… Κατόπιν ολιγόλεπτης αναμονής έρχεται η δεσποινίς κ συστηνόμαστε… Σε ερώτηση μου αν δουλεύει καιρό καθώς δεν την είχα ξαναδεί, μου απάντησε ότι έχει ξαναδουλέψει στην περιοχή αλλά παλιότερα… Ίσως οι παλιότεροι από εμένα να τη θυμούνται….

Κατόπιν ολίγων προκαταρκτικών με σκούπισε με μωρομάντηλο χωρίς να με ρωτήσει αν ήθελα με ή χωρίς… Της είπα ότι θέλω με κ ανακρούοντας πρύμνην μου φόρεσε το πλαστικό κ ξεκίνησε μια πολύ μέτρια πίπα, κυρίως λόγω της συνεχούς επανάληψης των ίδιων κ των ίδιων κινήσεων… Με τα πολλά ήμουν κάποια στιγμή έτοιμος κ αρχίσαμε με ιεραποστολικό… Καλό στήσιμο κ πολύ καλή συμμετοχή εκ μέρους της.. Αρκετά ψεύτικη μεν, χίλιες φορές προτιμότερη από τα κομοδίνα που έχει γεμίσει ο τόπος δε… Λόγω μικροαποχής όποτε ανέβαζα ρυθμό κοίταζα αμέσως να συγκρατηθώ κ να χαμηλώσω ρυθμό για να μην τελειώσω πράγμα το οποίο παρατήρησε, μάλλον την ενόχλησε κ μου το επισήμανε καθώς κ στην πίπα της ζήτησα να το πάει σιγά σιγά για να μην έχουμε κανένα ατύχημα… Ομολογώ ότι αυτή η τακτική μου έδωσε την υποψία ξεπέτας αλλά αυτή τουλάχιστον το σώζει με την ναι μεν ψεύτικη αλλά υπαρκτή συμμετοχή της… Μετά από λίγο το γυρνάμε στα 4 όπου εντός ολίγου παρέδωσα…

Σε γενικές γραμμές ήταν μια καλή συνουσία με μια καλή παρουσία η οποία θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά αλλά έχει κάποια στοιχεία ξεπέτας αν την παρατηρήσεις… Τη συστήνω για μια φορά πάντως παιδιά…

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2012
δούλευε φωκαίας 19(Αντριάννα) και μετα σε 2-3 στούντιο Συγγρού 144 ,Κροκεων πάλι ώς Αλίσια
02 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ένας τόσο έμπειρος πουτανιάρης δεν μπορεί παρά να ξέρει το βιογραφικό της...
06 Απριλίου, 2012
φιλε μου την ειχα παρει στισ αρχεσ τησ καριερασ τησ στο φωκαιασ 17α....ηταν πολυ ψαρομενη και φοβισμενη τοτε...σε αντι8εση με το σημερα που ειναι τελειομενο πουτανακι στην κυριολεξια απο την συμπεριφορα τησ στο σαλονι......αυτα....Θυμός
T
tzanhs
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3