Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λίγες ώρες πριν ξεκινήσει η εξεταστική, είπα να ρίξω ένα μανίκι για να ξεκινήσει με το καλό το γράψιμο των μαθημάτων. Ο στόχος μου ήταν η συγκεκριμένη κοπέλλα, ονόματι Νάντια. Μετρίου αναστήματος, καστανό χρώμα μαλλιών, μέτριο κ ζουμερό στήθος κ μεσογειακό σε γενικές γραμμές σώμα με ωραία κ γεμάτα μπούτια κ οπίσθια…


Μπαίνω μέσα στο οίκημα κ βγαίνει κλασσικά η Χριστίνα κ η Νάντια… Τη Χριστίνα την είχα δοκιμάσει την περασμένη εβδομάδα κ τώρα ήρθε η ώρα κ της έτερης δεσποινίδος να δοκιμασθεί… Δίνω το αντίτιμο κ εισέρχομαι στο τελευταίο δωμάτιο αριστερά το οποίο όπως κ τα υπόλοιπα του οίκου έχει απαράδεκτο φωτισμό…Ευτυχώς ήταν σχετικά άνετο κ καθαρό…

Έρχεται η δεσποινίς κ ίσα που αλλάξαμε δυο κουβέντες προτού αρχίσει κάτι που έμοιαζε με προκαταρκτικά αλλά σε καμία περίπτωση δεν ήταν… Απλά τριβότανε άγαρμπα επάνω μου νομίζοντας ότι θα με καυλώσει… Αφού ψιλοξύπνησε ο παίχτης ξεκίνησε το στοματικό το οποίο ήταν ίσως το πιο βαρετό κ μονότονο που μου έχουν κάνει.. Δεν έφτανε αυτό, άφηνε κ τα μαλλιά της να πέφτουν με αποτέλεσμα να μην βλέπω τίποτα… Της τα σήκωνα για να βλέπω μπας κ γουστάρω… Όποτε άλλαζε θέση ήμουν αναγκασμένος να της ξανασηκώνω τα μαλλιά για να βλέπω… Πόσο κάνει ένα κοκκαλάκι γαμώ το δεσπότη τον πούστη… Τέλος πάντων με τα πολλά ζεστάθηκε ο παίχτης κ μπήκε στο ματς…

Ξεκινάμε με ιεραποστολικό όπου είχε καλή στάση αλλά μηδενική συμμετοχή. Δεν είχε πρόβλημα όταν ανέβαζα το ρυθμό αλλά αυτό εξηγείται εύκολα… Είχε βάλει τόση κρέμα που έσταζε στο σεντόνι… Ήμαρτον ρε παιδιά… Τη γαμούσα κ άκουγα πλάτσα πλούτσα λες κ γαμούσα τη θάλασσα… Τη γυρνάω στα 4 όπου κ πάλι στήθηκε καλά αλλά κ πάλι ήτανε σαν να γαμάω πεθαμένη… Εγώ να ρίχνω χαστούκια κ γενικά να δίνω πόνο μπας κ τελειώσω αλλά αυτή ωσεί παρών… Με τα πολλά τελείωσα κ δόξα το Μεγαλοδύναμο με άφησε να ευχαριστηθώ το τελείωμα ξαπλώνοντας για να στραγγίξω… Ντύθηκε, χαιρέτησε κ αποχώρησε…

Όπως καταλαβαίνετε η συνουσία κρίνεται εντελώς αποτυχημένη κ έχει σχεδόν ξεχαστεί καθώς τώρα που τελείωσα τα γραψίματα κ βρήκα χρόνο ώστε να γράψω κ να ενημερώσω με το ζόρι θυμόμουνα τι έγινε με μόνο 10 μέρες να μεσολαβούν…Φυσικά κ δεν προτείνεται ούτε για μια φορά…

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάντια
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2012
''...γαμώ το δεσπότη τον πούστη…''

''...δόξα το Μεγαλοδύναμο...''

Χα, χα, χα...Εντυπωσιακό!
Από τη μία βρίζεις τον αντιπρόσωπο του Θεού επάνω στη γη ( ξέρω, πολλοί δε συμφωνούν με αυτήν την άποψη, αλλά έτσι έχει επικρατήσει ) και από την άλλη δοξάζεις το Μεγαλοδύναμο.
Αστειεύομαι.
Αλλωστε, όπως έγραψε και ο Αντισθένης, παραφράζοντας τα λόγια του Λορέντζου Μαβίλη ''...Χυδαία γλώσσα δεν υπάρχει. Υπάρχουσι χυδαίοι άνθρωποι...'', σε σχόλιό του στην πολύ καλή κριτική του APE ''Κλωνοποιηστε την....'' 14-02-2012,
''...δεν υπάρχουν χυδαίες λέξεις, υπάρχουν χυδαίοι άνθρωποι...''
Τώρα, αν και ο Kaloeros προειδοποιούσε για την κοπέλα εδώ και πάνω από δύο χρόνια.
Εγώ θα σε ψηφίσω θετικά (2 στα 3 )
Διότι επιβεβαιώνεις και με τη δική σου κριτική την άποψη του για τη συγκεκριμένη ιερόδουλη, οπότε προφυλάσσεις τρόπον τινά τους υπολοίπους.
02 Μαρτίου, 2012
λοιπόν φιλαράκι αυτό το μοσχάρι πρέπει να το είχα πάρει στο studio μελαντίας50.μιλάμε ότι βαριόταν παρα πολύ όπως λες και εσυ και δεν φώναζε καθόλου.ήταν όπως την περιγράφεις καστανόξανθη,μετριου αναστήματος με μεγάλα βυζιά και μπούτια και ήταν από ρουμανια.είναι αυτή που σου λέω
02 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οι αντιπρόσωποι τρόπον τινά του Θεού στη Γη μόνο για αυτό δεν είναι άξιοι,γι'αυτό κ τους βρίζω...

Συγνώμη αλλά η μπουρδελοκαριέρα όπως κ η ύπαρξη μου στο σάιτ αριθμεί μερικούς μήνες γι'αυτό κ δεν γνώριζα τις προειδοποιήσεις του συναγωνιστή που αναφέρεις...Εκτός κ αν τις έχει αναφέρει κ τώρα τελευταία κ μου διέφυγαν...

Όπως κ να'χει σ'ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να σχολιάσεις κ μάλιστα με τόσο γλαφυρό κ κατατοπιστικό τρόπο...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3