Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλο μηνα μαγκες...επισκεψη στο χριστινακι γυρω στις 21:30 σχετικα λιγοστος κοσμος και πολλα σπιτακια κλειστα..ειχα σκοπο να πετυχω την καρμεν που την ειχα ξαναπαρει στο περδικα 3 αλλα δεν τη βρηκα..πρωτη εναλακτικη το τσιγκανακι,δουλευε και αλλη μια κοπελα βουλγαρα απ οτι ελεγε η γραφικη τσατσα..το χριστινακι εχει πολλες κριτικες παρακατω οποτε την περιγραφη την ξερετε..petit σωμα ανυπαρκτο βυζι κωλαρακι ομορφουλικο, πιτσιρικα μελαχροινη!μπαινει στο δωματιο με καλη διαθεση και ταυτοχρονα την ειδα ετοιμη να βγαλει την καποτα οποτε της λεω ελα να κανουμε αγκαλιτσες,το εκανε με κεφι με εγλυψε απο πανω μεχρι κατω,πιπα σχετικα αδιαφορη και 2 στασεις ιεραποστολικο και στα 4..το εργο ελαβε τελος με χειρομαλαξη και χυσιμο στην κοιλια μου... Εμμμμτα πραγματα που με ξενερωσαν τωρα:1)μια ροχαλα που εριξε στο πατωμα μολις τελειωσε με την πιπα που μπορει να την πατησα οταν ντυνομουν,λες και δεν μπορουσε να φτυσει στο νεροχυτη...2)επειδη της ειπα οτι εχω ακουσει καλα λογια γ αυτην και πως κανει καλο γαμησι,οση ωρα ημουν απο πανω της μου ελεγε πως γραφουν γ αυτην στο ιντερνετ και για την κοπελα που δουλευε πριν και πιο πριν και μπλα μπλα μπλα κατι ασχετα που χαλασαν οποια καλη ατμοσφαιρα υπηρχε..ποσοστο σκληροτητας 70%..3)ο φωτισμος του δωματιου με black light σε συνδυασμο με το σκουροχρωμο δερμα της κοπελας εδιναν την εντυπωση οτι γαμαω μεταλαγμενη απ τους χ men..ποσοστο σκληροτητας 60%...4)μαλον δεν εβαλε καλα την καποτα και δυο τρεις φορες οταν την ειχα στα 4 μου δοθηκε η εντυπωση οτι ειχε σπασει και τον εβγαζα εντρομος να δω..ποσοστο σκληροτητας γαμησε τα!!ΛύπηΓλώσσα...οπως καταλαβαινετε με τετοια ποσοστα ουτε που σκεφτηκα να ζητησω κωλο..εβγαλα την καποτα και μου τον επαιξε μεχρι να χυσω. Σπασίκλαςτο μονο που θυμαμαι φευγωντας ειναι η μαλακια που μου τραβηξε..και οτι μια φορα ειχε κανει μια παρτουζα με 5 αντρες και ειχε καυλωσει πολλυ την γαμαγανε λεει 2-2 και 3-3 μαλον ειναι καλη παρτουζιαρα αν ισχυουν αυτα που ελεγε!το ιδρυμα ερειπιο τα δωματια ψιλοβρωμικα και η τσατσα απαραδεκτη αρχισε να φωναζει στο 5λεπτο ευτυχως που το χριστινακι την εγραψε!καλη διαθεση απ την κοπελα αλλα μαζι μου τουλαχιστον καπου το εχασε,δεν νομιζω να ξαναπαω αλλα μια δοκιμη πιστευω αξιζει να κανετε..το σουφριδι της παντως ειναι ξεσκισμενο!!10 ευρω το εισητηριο ανετο παρκιν λογω μοτο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού