Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΧαμόγελοΑυτο, το Σπιτακι, παντα, με τραβαη,για πολλους λογους! Μετα, απο μια Τσοντουλα, που ειδα, στο σπιτι, και της Καυλες, που ειχα,αφησα, τα ζεστα μου, και με πολυ, κρυο, ξεκινησα, για το Αγκυρας! Πετυχα, μετα απο καιρο, την Ζωητσα! Ενφανισιμη, αρκετα, ψυλη, Τρανσεξουαλ, με πολλα,πιασηματα.Η υποδοχη, και απο την υπηρεσια, και την Ζωητσα, θερμη.Εδωσα, τα 30, και μπηκα, στο, Δωματιο. Καθαρο, οπως, παντα, με ολλα, τα απαρετητα.Μεχρη, μαντιλακι,σου προσφερουν. Η Ζωη, μπηκε,με, χαμογελο, και Καυλα! Εγω, ειδη, φτιαγμενος, απο την Τσοντα, που ειχε μεσα, αρχησε, να μου πιανη, την Πουτσα, σφικτα, μαζυ, και τα Αρχιδια, και αρχισε το ρουφιγμα! Ζητησα, να παιξη, λιγο με την κωλο/δα μου, και αμεσως, φορεσε προφυ/κο, στο δακτυλο.και μου το εχωσε, απαλα, ρουφωντας, ποιο, δυνατα.Πιανωντας, τα Μαλια της,ανεβοκατεβαζα, το στοματακι της,στην Πουτσα μου! Ειθελλα, να χυσω, με, Τσιμπουκι, και ετσι εγηνε! Δεν αργησε, να ελθη το τελος! Φωναζωντας, Χυνω!Δεχθηκε,Ζωη, να βγαλη την καποτα, και να τα δωσο, επανω μου! Γιατη,, τοσο, γρηγωρα, μου λεει, η Ζωη? Γιατη, με Καυλωσες, πολλυ, απαντησα. Και εστσι, ειταν! Εφυγα, οπως, παντα, ευχαρηστημενος, και, με, σκωπο, μια, τσοντα, και γιατη οχι, μια Μαλακια, στο σπιτι??ΕμμμμΚαλη, σου Νυχτα, ΖΩΗ! ΚΑΥΛΙΑΡΑ!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζωή
Ippotis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
30
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2012
Μια συμβουλή....ξαναγύρνα στο σχολείο και ζήτησε να σου μάθουν ξανά ορθογραφία...
01 Μαρτίου, 2012
...και μετα σε κανα ψυχολογο να σου πει για την πισω πορτα σου κ τις επιπτωσεις στην σημερινη εποχη...Χμμμ;
01 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ;Σορυ, φιλε,Link!αλλα, δεν, ειμαστε, ολοι, του, Πανεπιστημιου!Συνβαινουν, και, αυτα!Σπασίκλας
03 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε φιλε,gkroverakias!μπορεις,να μου,δωσεις,να το καταλαβω,ποιο,πολλυ,τη, ενωεις? ξερεις,ειμαι,λιγο,καθηστε/νος!!Χμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4