Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ειμαι καμμενος τελειωσε ..καθε μερα στην φυλης ειμαι .
ειδα την σαντρα με το καινουριο μαλλι...ενταξει βρε παιδια δεν ειναι ξανθο αυτο, δεν ξερω πως λεγεται το χρωμα βεβαια,
εγω περιμενα να την δω με κανα πλατινε η ξανθο σαν της μικυ της χθεσινης που επισκεφθηκα στο φ92,εχει μεσα και το μαυρακι του ακομα,
εμενα παντως μου αρεσε η σαντρα,
ανεβηκα και αμεσως πεταχτηκε η τσατσα με την σαντρα η οποια με γνωριζει καθως την εχω τιμησει πολλακις,ειναι απο τις αγαπημενες μου
μου ειπε να περασω οπου θελω ,αδειο εντελως το μαγαζι και κινηση μικρη εξω γενικοτερα,
σε 2 λεπτα ηρθε μεσα οπου μου ελεγε οτι δεν ειχε καθολου δουλεια σημερα και οτι ειχε παει μεχρι της 10:30 που την επισκεφθηκα
μονο με 7 πελατες !! τιποτα πραγματικα,ειχε βγαλει και επανω στον αριστερο μηρο της κατι σαν αιματωμα και μου ειπε οτι ηταν απο την στεναχωρια της
που δεν ειχε δουλεια.
της ειπα οτι δεν φταει η εμφανιση της και οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα πλεον στη χωρα μας,επισης ειναι και το τελος του μηνα και πολλοι εχουμε ξεμεινει.
στα κυριο μερος τωρα.. μου ειπε να μεινω ορθιος αυτη καθησε στο κρεββατι και μου πηρε μια ωραια πιπαρα μου επιανε και τον κωλο..
γυρισε στα 4 οπου και παλι ορθιος εγω την σφυροκοπησα βγαζοντας το αχτι μου με την μικυ,αντεχει παντως η σαντρουλα hardsex
μετα την εβαλα σε κανονικη σταση οπου τελειωσα εκει,δεν βιαζεται και δεν παραπονιεται ,ειναι καλη κοπελα πολυ ωραιο κορμι,ειναι για μενα το στανταρακι μου..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.177
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2012
εγώ πάντως το έχω γράψει το μαλλί της είναι καστανό μελί....όχι ξανθο
02 Μαρτίου, 2012
ισως δεν την εδει την δικη σου κριτικη,ειχα δει καποιου που ελεγε ξανθο, ειναι κουκλα παντως και ετσι εμενα μου αρεσει.
02 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγώ την προτιμούσα μελαχρινή και της το είπα.....
27 Μαρτίου, 2012
ξερει κανεις αν δουλευει ακομα η βικυ στο συγκεκριμενο?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4