Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η κατερινα ειναι γνωστη...

γυναικαρα νταρντανα,καυλιαρα,με πλουσια τα ελεη της...
...πολυ εντυπωσιακη μιλφαρα...

δεν την ειχα παρει ποτε...

στα του δωματιου τωρα...

ενω ειναι γεννημενη για γαμησι ,βλεπεις οτι ειναι κουρασμενη ρε παιδι μου...
θελει να μεινεις ευχαριστημενος,αλλα ειναι πολυ επαγγελματιας ...

δε λεω...πολυ καλα προκαρκτικα,φοβερη πιπα,στο γαμησι καλη (θα το αναλυσω σε λιγο παραπανω),αλλα δεν αφηνοταν καθολου,ηταν λιγο κονσερβα η φαση...

το κρεβατι ετριζε απιστευτα(ειναι ετοιμο να διαλυθει),οποτε την εβαλα ορθια πισωκολλητα οπου τη γαμουσα πολλη ωρα και μ αρεσε...
το μουνι της ειχε πολυ καλη αισθηση ,αλλα αυτη ηταν λιγο ξεψυχισμενη...
το ευχαριστιομουν εκεινη την ωρα,δε λεω...αλλα απλα γαμουσα ενα ωραιο κρεας...

μου πε καποια στιγμη οτι κουραστηκε ετσι και το γυρισαμε σε ιεραποστολικο(ετσι κι ετσι εδω),οπου μετα απο λιγο τελειωσα...

εκατσα πολυ στο δωματιο,χωρις να χω καμια ενοχληση...απ την αρχη βασικα ενιωθα οτι ειχα ανεση χρονου(πολυ βασικο...)

ειναι γυναικαρα και ξερει καλα τη δουλεια,αλλα εγω θελω πιο αληθινο σεξ(νομιζωΕμμμμ)

ρουμανα ειναι μαλλον(εχει κι ενα βεκτρα παλιο με ρουμανικες πινακιδες απεξω οποτε δουλευει,αν προσεξετε)

μετα το γαμησι ενιωθα ενα κενο...σε φαση "και τι καταλαβα τωρα?"...τελοσπαντων...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2012
Πράγματι......!!!ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
Πολύ μουνάρα γυναίκα!!την είχα πάρει και εγώ τρείς φορές!!!
Τις δύο πρώτες ήταν μόνο 2ή βάρδια και η κοπέλα είχε κέφια για γαμήσι!Την τελευταία φορά την είχα πετύχει πρωί με μια άλλη πιτσιρίκα ,την Αννίτα!Την είχα ρωτήσει και μου είχε πεί οτι τελευταία βαράει δύο βάρδιες σερί!Λογικό η απόδοση να ήταν πεσμένη!Έκτοτε δεν ξαναπήγα!
01 Μαρτίου, 2012
Θυμάστε κάτι μπουρδέλα (απ'τα πρώτα που προώθησαν τις παρτούζες με 2 κορίτσια στη Φυλής) ακριβώς στο σημείο που βρίσκεται ο παράδρομος του στούντιο ΦΥΛΗΣ 104.?
και ένα κάθετο απέναντι από ένα hotel brazil κάτι τέτοιο??
Ε,πριν χρόνια μπαίνω μέσα...και η Κατερίνα εκτελούσε χρέη... τσατσάς παρακαλώ!
και λέω για πλάκα αφού μου παρουσίασε την κοπέλα..."αχ..μακάρι να ήσουν εσύ η κοπέλα..." και μου λέει "αν θες γίνομαι..."
παθαίνω πλάκα!και μόνο που θα γ@μούσα τσατσά κ@υλωσα!
έρχετε μέσα γρήγορα γρήγορα...σε φάση "άντε θα μας καταλάβουν¨"!!!
αφού τελειώσαμε μου λέει "μεταξύ μας αυτό ε?"....
ωραίες εποχές!!χεχε
01 Μαρτίου, 2012
Στο φυλης 95 το τριπλό, παίζανε μεχρι και 3 ντουέτα και επαιρνες μαζι, όσες ήθελες από τις 6.
Στο 1 Ηταν η Κατερινα, η οποία εκτελούσε χρεη τσατσας, αλλά παρτουζιαζοταν κιολας, με κατι κοντουλες μετριες κοπελες μεσα μαζι της.
Στο διπλανό ηταν μια μαυρομαλλα μιλφ, παλι τσατσα και πουτάνα μπαλαντερ η γκομενα, όπου ειχε και μια νεαρή κι αυτηή μαζι της.
Αργοτερα ειχε ανοιξει και ο οροφος...
Μακαρι να ξαναανοιξει καποτε το φκκ της Ελλάδος Σπασίκλας
01 Μαρτίου, 2012
Ρε συνάδελφε έλεος.. Μας είπες όλα καλά και όλα ωραία... και σε χάλασε το ότι η πουτάνα δεν αφέθηκε...

Δηλαδή τι περίμενες να γαμιόταν μαζί σου σαν να γαμιόταν με τον γκόμενο που είχε καψουρευτεί για πρώτη φορά;;; Τι άλλο θα ακούσουμε...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4