Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε την τρίτη στις 21.50 και οι υπόλοιποι της παρέας με περίμεναν να τελειώσω....πρώτα να αναφέρω ότι ενω ανακοινώνεται φούλ πρόγραμμα , σήμερα η μικρή μου αρνήθηκε δεν μπορούσε είπε ,δεν με χάλασε αφου συνολικά το γαμήσι ήταν καλό , μπαίνει στο δωμάτιο και όπως είναι όρθια καθώς της φιλούσα τον λαιμό της έβγαλα τα εσώρουχα ,και μετά χάιδευα το μικρό της κωλαράκι , μετά συνέχισα βάζοντας δάχτυλο στο μουνάκι της και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα ,
την σήκωσα στην κυριολεξία και την τοποθέτησα στον καναπέ με τα πόδια της ανοιχτά στα χερούλια της πολυθρόνας και έσκυψα για να γλύψω το μουνάκι της ,μου είπε να περιμένω και με ένα μωρομάντηλο σκούπισε το ξυρισμένο μουνάκι της ,μετά σηκώθηκα όρθιος και αφού σκούπισε και το πέος μου με άλλο μωρομάντηλο άρχισε να με γλύφει με αργό ρυθμό αλλά βαθιά γλειψίματα , μετά την έπιασα απο τα μάγουλα και άρχισα να της γαμάω το στόμα ,πήγε να πνιγεί...
πέρασμα προφυλακτικού και έτσι όπως ήταν στον καναπέ άρχισα να την γαμάω ,αργά και σταθερά βάζοντας όλο τον πούτσο μου βαθιά μέσα της ένω αυτή με τραβούσε μεσα της απο τα κωλομάγουλα μου ,σηκώθηκα και την έστησα στα τέσσερα και αφού της γάμησα το μουνί της είπα ότι τώρα θα την γαμήσω απο τον κώλο , με παρακάλεσε αυτή την φορά να μην την γαμήσω απο κώλο γιατί πονούσε , δεν με χάλασε τόσο πολύ γιατί το πουτανάκι τα δίνει όλα έτσι και αλλιώς , συνεχίσαμε
για λίγο ακόμα στα τέσσερα και μετά την ξάπλωσα ανάσκελα έβγαλα το προφυλακτικό και της τον έδωσα στο στόμα για να τελειώσω εκεί...κάποια χύσια έπεσαν στο σεντόνι και μου ζήτησε χαρτί να τα σκουπίσει και μετά όταν σηκώθηκε έριξε και νερό....για να μην τα δεί η κυρία(τσα τσα)μου είπε....15 λεπτα σχεδόν στο δωμάτιο , όλο μια χαρα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.064
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού