Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Εμμανουέλα τις τελευταίες μέρες μου είχε καρφωθεί στο μυαλό και παρότι δεν συνηθίζω να γαμάω πιπίνια,είχα βάλει στόχο να την καρφώσω.Η επίσκεψή μου έγινε χθες κατά τις 22:00,στο σαλόνι ήμουν μόνος και το πιπίνι φορούσε τα πρόστυχα τα μαύρα τα εσώρουχά τηςΓλώσσαΓλώσσα.'Εδωσα το εισητήριο στην τσατσά και μπήκα στο βασιλικό πλέον για τα δικά μου δεδομένα δωμάτιοΣπασίκλαςΣπασίκλας.Η Εμμανουέλα ήρθε γρήγορα και γδυθήκαμε μαζί ανταλλάσοντας πονηρά βλέμματα και χαμόγελα.Τα βυζάκια της ήταν μικρά,οπότε με ευκολία τα έκρυψα στο στόμα μου και πιπίλισα έντονα τις ρώγες της.Το κωλαράκι της ήταν λαχταριστό,το χούφτωσα με μανία και μετά ξάπλωσα για μια μέτρια ακάποτη πίπα,χωρίς περιποίηση της γύρω περιοχής.Κατάλαβα ότι δεν είναι το δυνατό σημείο της οπότε προχώρησα στο γαμήσι.Ξεκινήσαμε μ'εκείνη ανεβαίνει από πάνω μου και να χορεύει ρυθμικά πάνω στο καβλί μου.Μετά ακούμπησε τα χέρια στο κρεβάτι,γέρνωντας την πλάτη της και κάρφωνε δυνατά το μουνάκι της στον πούτσο μου.Καπού εκεί αναλαμβάνω εγώ δράση,την ξαπλώνω και αρχίζω να την γαμάω δυνατά,πιάνωντας με το ένα μου χέρι τα μαλλιά και με το άλλο το κωλαράκι τηςΓλώσσαΓλώσσα.Σε κάποια στιγμή της πιπίλισα τα αυτιά και είδα ότι γούσταρε πολύΧαμόγελοΧαμόγελο.Η συνέχεια με πισοκωλλητό,όπου δεν χόρταινα να την πηδάω,βλέποντας ταυτόχρονα την όλη σκηνή και από τον καθρέφτη.Η κάβλα μου είχε φτάσει πλέον στους κόφτες οπότε και άδειασα το πορνοζωμό μου σε αυτήν την στάση.Άφησα το κουλούρι σε εκκρεμότητα,μιας και απόλαυσα όμως όλα τα άλλα.Επίσης μου καρφώθηκε στο μυαλό να την πάρω όρθιος μπροστά στον καθρέφτη,μιας και το κορμάκι της προσφέρεται για τέτοια αεροπλανικάΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Για μένα ήταν ένα ευχάριστο διάλειμμα από τις συνήθεις επιλογές μου με σοβαρό ενδεχόμενο να ξανατιμηθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.459
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2012
Στρατηλάτη επιτέλους πήδηξες και πιπίνι γιατί όλο με gilf's την βρίσκειςΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1