Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 177 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από μια πολύ ωραία ροματζάδα στην Τρούμπα,ήταν ώρα για ένα απαξιωτικό 10ευρω στο Μετάξι.Ήμουν ήδη καυλωμένος με τις θείτσες που είχα δει στο κωλόμπαρο,οπότε η επιλογή της Τερέζας ήταν βέβαιη για μέναΧαμόγελοΧαμόγελο.Πρόκειται για μια μιλφ προς τζιλφ,γύρω στα 45 με σπασμένο πρόσωπο,ξανθό,κοντό,πρόστυχο μαλλί,1,5-2 βυζί με μεγάλες ρώγες,υπέροχη κωλάρα και απαλό δέρμαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Το δωμάτιο ήταν όσο καλτ το περίμενα,το κρεβάτι-κινούμμενη άμμος έτριζε απίστευτα,στο πάτωμα παντού υγρά,το αιρ-κοντισιον είχε την ίδια χρησιμότητα με ένα παρτατίφ(απλά διακοσμητικό),το χαρτί υγείας προφανώς το είχε καβατζώσει προηγούμενος συναθλητής και μια ευχάριστη ευωδιά ποδαρίλας διακατείχε την ατμόσφαιρα(ο τσάτσος δεν είχε ρίξει ούτε αρωματικό σπρέι για τα μάτια του μπουρδελιάρηΘυμός).Τέλος πάντων δεν πτοήθηκα μιας και την είχα βάλει στο μάτι από προηγούμενη βόλτα και ανέμεινα γύρω στα 15' μέχρι να έρθει.Ευτυχώς πρόλαβα κι έριξα ένα ρομαντικό κατούρημα στο νυπτήρα λίγο πριν μπει κι έτσι ήμουν έτοιμος να με ρουφήξει.Η φάση ήταν gfe από την αρχή,με γλωσσόφιλα,γλυψίματα σε λαιμό και αυτιά(από αυτήν) και μετά πιπίλισμα στα βυζιά(από εμένα).Συνέχισε μ'ένα καραμέλωμα στις μπάλες ώσπου ξαφνικά τον εξαφάνισε στο στόμα τηςΣπασίκλας.Το τσιμπούκι της βαθύ,υγρό,λαρυγγωτό μ'εμένα να την έχω πιάσει από τα μαλλιά και να την σπρώχνω δυνατά πάνω στο καβλί μου(παράλληλα την δαχτύλιαζα σε μουνί και κώλο).Αφού είδα ότι είχε καβλώσει κι αυτή,την ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισα να την γαμάω απαλά(με γλωσσόφιλα ταυτόχρονα),ώσπου της ξαναπιάνω τα μαλλιά,της βάζω τα πόδια πίσω από τον κώλο μου και την γαμάω όσο πιο δυνατά μπορώ.Το τέλος δεν άργησε να έρθει,χωρίς δυστυχώς να προλάβω να πάρω πίσω πόρτα(next time).Όταν βγήκα έξω διαπίστωσα ότι όλη η ομάδα είχε αποχωρήσει και μάλισταν κόντεβε να τελειώσει την τσάρκα σε όλο το μετάξιMoney MouthMoney Mouth.Χρόνος παραμονής μου 35+ λεπτά(πραγματικός στο δωμάτιο 15' χωρίς ενόχληση από τον αδιάφορο τσάτσο).Η κοπέλα στανταράκι για όλους τους μιλφάκηδες-τζιλφάκηδες,τίμιο 10 ευρω που λέει κι ο Bmwpower.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Τερέζα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.587
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2012
Είσαι ήρωας. Εγώ με το που την είδα βγήκα από το σπίτι πανικόβλητος. Η απορία μου είναι η εξής: Εμφάνιση=9 Money Mouth Money Mouth Money Mouth
26 Φεβρουαρίου, 2012
Στρατηλατη, 10 επρεπε να βαλεις στην εμφανιση ρε... χαχαχα Κουλ
C
COBRA1986
26 Φεβρουαρίου, 2012
Κώστα δεν υπάρχεις φίλε είσαι τεράστιος χύστης και φυσικά ο μοναδικός που θα βαθμολογούσε με 9/10 την εμφάνιση της βραζιλιάνας σου
27 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είμαι ήρωας φίλε,είμαι ακραίος και εξτρεμιστήςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Ήρωες είναι οι αγαπούληδες-παντοφλάκηδες που έκαναν την μαλακία και φορτώθηκαν τις ελλεινίδες μπριζόλεςΘυμόςΘυμός
27 Φεβρουαρίου, 2012
Λύπη Φιλε, Κωστακι! Η Ελληνιδες, που προτιμαω, εγω, περισσοτερο, δεν ειμασται, Παντοφλακιδες!Απο της περιγραφες, σου, εχω καταλαβει, οτι μεσα στο Δωματιο, θα πρεπει, να εισαι, πολλυ ΨΥΧΑΚΙΑΣ! Θα λεει, Μπιραλαχ, οταν της Γαμας! και για αυτο, προτιμας, τα Μιλφ! και, τα Ρουμανακια, για να σου κανουν, τα τρελλα γουστα σου! Σορυ, η γνωμη μου!! Γιατη, η Ελληνιδες, δεν σηκωνουν και πολλα, πολλα!Θυμός
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5