Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
η επισκεψη εγινε σαββατο προς κυριακη στις 01:00..στο οικημα η γνωστη αννα,1,65 καστανη με μαλι μεχρι τους ομους μικρο σχετικα βυζακι και κορμι λαμπαδα!!πηγα ειδικα γ αυτη μιας και την προηγουμενη ειχα περασει πολλυ καλα και ετσι το δεκαρικο βγηκε και κατατεθηκε αμεσως!μικρη αναμονη και μπηκε στο δωματιο,την περιμενα ορθιος οπου και τη χαμουρεψα στο ορθιο με γλωσοφιλα και χαδακια οπου εφτανα!ειχε βαλει κρεμα και ετσι δεν εγλυψα μουνακι,τη μαλωσα ομως και της ειπα οτι οταν με βλεπει δεν θα βαζει κρεμα και συμφωνησε!ε ρε πως τις καταφερνω!!χαχαχαΜεγάλο χαμόγελομε ξαπλωσε και αρχισε να με γλυφει απο πανω μεχρι κατω εως που εφτασε στα @@ περασμα καποτας και μια πιπα αρκετα ικανοποιητικη,τη διεκοψα γιατι ειχα γινει τουρμπο εδω και ωρα και την τραβηξα πανω μου οπου ανεβηκε με χαρα!εδωσε το δικο της ρυθμο με απαλες κινησεις φιλια και χαδια και το μουνακι της ηταν απιστευτα καυλιαρικο,με τρελανε..σε καποια φαση πηγα να τη γυρισω σε ιεραποστολικο και με σταματησε λεγοντας μου οχι ακομα θελω να χυσω,μη με κοψεις!!συνεχισαμε ετσι μεχρι που μου εκανε μουσκεμα τον πουτσο!!εχυσε και το χαρηκαμε και οι δυο..γυρισμα στα 4 σφυροκοπημα και τελος ιεραποστολικα οπου εβαλα τα ποδια της στους ομους μου και την πηδηξα δυνατα μεχρι που εχυσα!!!τι να πω...απ τα καλυτερα γαμησια που εχω κανει σε ρδελο,πολυ καλυτερο κι απο διαφορες γκομενες που ειχα παλιοτερα,μπραβο στην κοπελα σεβεται τα λεφτα που παιρνει!κριμα μονο γιατι απ οτι μου ειπε θα φυγει οριστικα για την πατριδα της το πασχα..για ρουμανα ειναι πολλυ καλη..χρονος συνουσιας περιπου 12-15 λεπτα χωρις να μας ενοχλησει κανεις..το δωματιο καθαρο και μεγαλο σαπουνακι στο νηπτιρα και η τσατσα χαμογελαστη και ευγενικη,ολα αυτα 10 ευρω!!ζητω η τροικα..λεμε τωρα.στο παρκιν 10 λογω μοτο.καλα γαμησια παιδες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2012
κανει καλο δωματιο κι εχει γαματο σωματακι,αλλα στη φατσα ειναι σα ρεγγα(την προσεξα καλα προχθες)...ειναι καπως ετσι---> http://www.asterix.com/encyclopedie/personnages/perso/g02b.gif
10 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα ναι εχεις δικιο ειναι λες και εχει τρακαρει με περιπτερο αλλα ειναι πολλη καυλιαρα...για μενα κανει καλυτερο γαμησι απ τη τζωρτζιαννα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2