Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Σαββάτου πρός Κυριακή στις 01.30 , την σιμόνα την πήρε και ο φίλος μου ο "καπελάκιας"στην απογευματινή την βάρδια , η Σιμόνα είναι Ρουμάνα 23 χρονών κοντή λεπτή με μικρό στήθος
σφιχτό σώμα και ωραίο κωλαράκι...ο φίλος μου μου είπε ότι δούλευε και παλιά αλλά εμένα δεν μου θύμισε κάτι...μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή ανταλλάξαμε ονόματα ηλικίες κλπ , ήμουν καθιστός στο κρεβάτι ήρθε μπροστά μου
και χούφτωσα κατευθείαν τα κωλομέρια της και πιπίλισα της ρογίτσες της , αυτή έσκυψε και μου έδωσε μερικά φιλία στο στόμα και με τα χέρια της με έσπρωξε να γύρω το σώμα μου πρός τα πίσω , αυτή γονάτισε και άρχισε να μου πέρνει
πίπα , πολύ καλή πίπα με χέρι όσο χρειάζεται βαθιά και μετά απο παρότρυνση μου περιποίηση και τον αρχιδιών αλλά και φτυσίματα.....πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση αυτη απο πάνω για λίγο μιας και την σήκωσα
στα όρθια , της άρεσε και κοίταζε στον καθρέπτη , μετά στήσιμο στα τέσσερα στην άξρη του κρεβατιού , καλό στήσιμο και έτσι μετά απο λίγο ήρθε το τέλος , της ζήτησα να τελείωσω στο στόμα της και ευγενικά το αρνήθηκε....
δεν τα κλαις τα λεφτά σου και είναι καλή επιλογή κατα την άποψη μου πάντα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.660
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2012
Φίλε παίζει να συναντηθήκαμε κ να μην το πήραμε χαμπάρι χθες βράδυ...ΑΚΡΙΒΩΣ την ίδια ώρα ήμουν στο ΙΔΙΟ μαγαζί αλλά πήρα την Αλίσια...(θα ακολουθήσει κριτική τις επόμενες μέρες...)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1