Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη στο μεταξι με σκοπο να βρω τη σελενα αλλα δυστυχως εχει εξαφανηστη τον τελευταιο καιρο απο τη περιοχη,τι σκατα ακουσε οτι θα της γαμησω τη κωλοτρυπιδα και εξαφανηστηκεΓλώσσα
Επειτα απο βολτα στη περιοχη ανεβηκα στο συγκεκριμενο σπιτι τσατσα η γνωστη ελληνιδα που μιλαει πολυ σημερα ομως φαινεται δεν ειχε ορεξη και ειχαν παρει δραση τα κοριτσια,δυο ειχε μια η μισελ και μια αλλη αρκετα καλη και αυτη,εμενα με διπλαρωσε η μισελ που με στριμωξε στη γωνια και μαλαζωντας τα οργανα μου και με θεα της βυζαρες της δεν μου αφησε αλλη επιλογη,με οδηγησε η ιδια στο δωματιο οπου εκλεισε και τη πορτα,μου ζητησε τα 15 ευρα και με αφησε στα κρυα του λουτρου να ξεντυθωΕμμμμ
Η μισελ ειναι μια ρουμανα μελαχροινη προς το τσιγγανοειδες με ενα γεματο σωμα με κωλαρα και βυζαρες,ερχεται στο δωματιο και μου εμφανηζει 2 τεραστιους κρεμαστους βυζους με μεγαλες σκουροχρωμες θηλες ισα με το μεγεθος της τρυπας του λιλακουΓλώσσα ξεκιναει να με φιλαει στο στηθος στη κοιλια και παραλληλα μου εριξε και κανα δυο κωλοσκαμπιλα οπου αφου ειδα οτι ηταν αγρια δεν εχασα την ευκαιρια να την τιμωρησω και εγω αναλογαΜεγάλο χαμόγελο
πιπα μετρια με καποτα παντα και αφου ηρθα στο υψος μου εβαλε λιγη κρεμα και ανεβηκε απο πανω οπου εγω δεν εχασα την ευκαιρια να ασχολουμε με τους βυζους της και παραλληλα να ριχνω και κανενα κωλοσκαμπιλο και γωΜεγάλο χαμόγελο
επομενη σταση ιεραποστολικη οπου ειχα αρκετα καλη δυεισδηση εκει αισθανθηκα και ελαφρως αξυριστο το μουνι της γυρισμα με θεα τη κωλαρα και εκει να πεφτουν τα κωλοσκαμπιλα βροχη ωσπου μου ξεφυγε και ενα δυνατοΜεγάλο χαμόγελοοπου την ψιλοκοκκινησα και την εκανα να φωναξειΓλώσσασυνεχισα στην ιδια σταση μεχρι εκσπερματισης,αποχαιρετισμος με τη κοπελα στο δωματιο πλυσιμο ντυσιμο οπου εκει παρατηρησα μερικες κοκκινηλες στο σωμα μου απο τα χαστουκακι που μου εριχνε στο στηθοςΕμμμμευτυχως που δεν ειμαι παντρεμενος γιατι αν πηγαινα με αυτα σπιτι θα λαμβανα και αλλες πιο σοβαρες κοκκινηλες,φευγωντας η κοπελα δεν εχασε την ευκαιρια να με χαιρετισει μεσω του θυροτηλφωνουΜεγάλο χαμόγελοαλλη μια θετικη εντυπωση που εκανα σε πορνη τελικα πρεπει να μετονομαστω σε καζανοβα των μπουρδελωνΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
baros
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
12.294
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2012
εχεις ξαναπαρει την γνωστη φωλα σελενα και περασες τοσο καλα για να την αναζητησεις κιολας!!πρεπει να σε απο τους λιγους τυχερους!!!
26 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οχι ρε φιλε δεν την εχω ξαναπαρει γι'αυτο την αναζητω απο περιεργειαΜεγάλο χαμόγελοισως οταν τη παρω μετα να μη θελω ουτε καν να τη δω να μη πω ουτε καν να την ακουσωΜεγάλο χαμόγελο
16 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Μισέλ δε φέρνει προς τσιγγανοειδές, ΕΙΝΑΙ τσιγγανοειδές!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3