Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 33 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη ξανα στην Αντριαννα λιγες μερες μετα τη πρωτη φορα.Μπηκα στη διαδικασια να γραψω ξανα κριτικη για να εκφρασω το ξενερωμα που εφαγα.
Δινω το 10 ευρω και μπαινω σε αλλο δωματιο απο τη πρωτη φορα,εκει τρωω τη πρωτη ξενερα,το σεντονι βρωμικο,ε λεω δεν πειραζει θα τη βγαλω στο ορθιο ...Μετα απο λιγο ερχεται η κοπελα και η συμπεριφορα της ηταν διαφορετικη απο τη προηγουμενη φορα.Μεν με θυμοταν αλλα η γλυκια συμπεριφορα πηγε περιπατο,ηταν τυπικη και μου περναει καποτα χωρις καν να την αγγιξω Θυμός ευτυχως ημουν σχετικα καβλωμενος οποτε στη βιαστικη της πιπα ανταποκριθηκα πληρως..Καπου εκει αρχιζει το ξενερωμα.Μου λεει βιαστηκα πως θελεις μωρο μου,της λεω στα τεσσερα,γυρναει και τι να δω;;τα κωλομαγουλα της ειχαν κατι εξανθηματα και ηταν κοκκινα,εκει πανω ξενερωνω ,της λεω αστο δεν μπορω να τα βλεπω αυτα,δεν θελω να συνεχισουμε.Αρχισε να μου εξηγει οτι πηγε σε γιατρους και δεν ειναι τιποτα και κατι παπαριες,μου λεει ελα και γυρναει κανονικα,αντε λεω να χυσω τουλαχιστον,λιγο γαμησι σε ιεραποστολικη σταση και τελος..Λύπη
Της λεω μετα οτι δεν πρεπει να δουλευει ετσι γιατι μπορει να κολλησει καποιον πελατη(στο πισωκολλητο θα υπηρχε επαφη).Μου ειπε παλι οτι βαζει μια αλοιφη και οτι ειναι ερεθισμος(μπορει).Εφυγα με μια απιστευτη ξενερα,μετανιωσα που μπηκα..
Συμπερασμα,ρε κοριτσια πηγαινετε και σε κανα γιατρο ή εστω μη δουλευετε οταν ειστε αρρωστες .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
pistolero
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού