Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σκαστός από την δουλειά,έσυρα το ταλαιπωρημένο μου κορμί στους δρόμους του πορνοκέντρου για ένα γρήγορο χτύπημα σε μια εναλλακτική πρόταση.Από μικρός έβλεπα στην τηλεόραση τους X-MEN και πάντα ήθελα να γαμήσω την Στορμ,αυτήν την μεταλλαγμένη μουνάρα με τις υπέροχες βυζάρεςΓλώσσαΓλώσσα.Αντικρύζοντας την Μαριάννα έφερα αυτήν την εικόνα στο μυαλό μου,οπότε αστραπίαια έβγαλα τα 30 και μπούκαρα στο σκοτεινό δωμάτιο.Περίμενα κανα 10λεπτο μέχρι να έρθει η κορμάρα και να βάλει στο στόμα μου τους βύζους της,τους οποίους και βύζαξα με μανία.Μετά γυρίσαμε για 69,όπου της έγλυψα δυνατά την μουνάρα και την κωλάρα της κι εκείνη μου ανταπόδωσε ένα βαθύ λαρυγγωτό τρομπόνι.Έκατσε πάνω στον πούτσο μου και άρχισε τα βαθιά καθίσματα,ενώ εγώ συνέχισα να χουφτώνω τα βυζιά τηςΣπασίκλας.Την γύρισα στα 4 όπου δοκίμασα το στενό κουλούρι της δίνοντας ταυτόχρονα κωλοσκαμπίλια και λέγοντάς της πόσο καριόλα είναι.Συνέχισα με εναλλαγές κώλο-μουνί και σε πιο έντονο ρυθμόΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Την ξάπλωσα στο κρεβάτι για να πιπιλίσω και πάλι τις ρώγες της και να την γαμήσω σε ιεραποστολική στάση,όπου μετά από 2 λεπτά πήρε όλη την κούραση από το εργάσιμο στην F-462.Ήταν πραγματικά ότι χρειαζόμουν για να εκτονοθώ από την τραμπούκα που έριξα σε 2 ελλεινίδες μπριζόλες στην δουλειά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.431
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, megasnik

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2012
Δουλεύει η χαλι μπερι σε μπουρδέλο?? Μεγάλο χαμόγελο
Να πάμε να την τιμήσουμε αν είναι Σπασίκλας

http://tiny.cc/gddwb
24 Φεβρουαρίου, 2012
ΑΑΑΑΑΑχαχαχαχαχαχαχα
Στρατηλατη εισαι ΗΡΩΑΣ ρε φιλε....
Γαμα και καμια κανονικη γυναικα ρε ολο μεταλαγμενα και ετοιμοθανατα gilf τιμωρεις..
C
COBRA1986
25 Φεβρουαρίου, 2012
Φιλε μου! Η Μαριαννα, ειναι{ Γυναικαρα] Το μεταλαγμενη, και ετοιμοθανατη, ταιρειαζη, σε κατι, Γυναικακια[Ρουμανακια, Αλβανακια,και αλλα, που βρωμανε,απο πανω εως, κατω! Σορυ, ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!!!ΘυμόςΘυμός
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3