Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 46 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συνάδελφοι.
Γυρνάω από δουλειά με το μοτο (εξού και δέκα για παρκιν) κατάτις 21:00 και λέω να πάω στη ζούλα μήηηηηηηπως πετύχω τίποτα καλό .Έιχα όρεξη για βρώμικο για αυτό είπα να τσιμπήσω κάτι στο μετάξι γιατί σπίτι είχα φασολάδα(κοινώς τη γυναίκα μου)Μεγάλο χαμόγελο.Αφού γύρισα κανά 6 άρι δέλα (η ποιότητα είναι χάλια-περίμενα καλύτερα)μπάινω στο συγκεκριμένο οίκημα.Η τσατσά και ένας πάκι μέσα μόνο οπότε με προτροπή της περίμενα να δώ 2 κοπέλες όπως ανακοινώθηκε.Βγαίνει πρώτο το Μαράκι.Όμορφο κοριτσάκι μελαχροινό ελαφρώς τσουποτό χωρίς βυζάκι αλλά πολύ σοβαρό :thinkingΛύπηΑυτός ήταν και ο λόγος που αποφάσισα να περιμένω το δεύτερο πιπίνι)Βγαίνει με ένα ψιλοshow μία μελαχροινή μετρίου ύψους ελαφρώς βραχνή φωνή και τατού στη μέση πιάνοντας το γατί της και βγάζοντας ψεύτικες κραυγούλες να μας καυλώσειΓλώσσα.ότι μπήκαν και 2 συνάδελφοι στο οίκημα και μας έπιασε έναν εναν από τον πούτσο για να μας ψήσει΄Γλώσσα.Εδώ είμαστε λέω δίνω 20 και μπάινω στο δώμα(Η τιμή 10ευρω).Έρχεται ορμάει πάνω μου και αρχίζει να μου γλύφει τα αυτια με γλώσσα με λύσσα.Τόσο πολύ που όταν τελείωσα αντί να σκουπίζω τον κιτσάκο σκούπιζα τα αυτιά μην πάθω καμία οτιτιδα από το σάλιο πάνω στο μηχανάκιΜεγάλο χαμόγελο.Στο ζουμί λυσαλέα πίπα που με το ζορι κρατιόμουν,ανέβηκε πάνω και αφού ανέβασα το ρυθμό κατέθεσα.Σαν ροντέο με ταύρο στο 5 λεπτο .Και εκεί που λέω αστέρι και ντυνόμουν πάει να φύγει στην ψύχρα χωρίς να πεί ένα γειαΧμμμ;.Φεύγει της λέω γeια και με απάθεια λέει γεια και φεύγει.Επιστρέφει να μου δώσει το 10 Ευρω ρέστα που ξέχασε όταν ήρθε μετά από προτροπή της τσατσάς.
Στο φεύγα με καληνυχτούν και οι τρείς και η τσατσά με ρώτησε αν ήμουν ευχαριστημένος.Χαμόγελο
Ηθικό δίδαγμα και οι πουτάνες χρειάζονται καλό management και τέτοιες τσατσάδες είναι λαμπρό παράδειγμα επαγγελματισμού.
Μπράβο ξανθιά κυρία!!!!Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2012
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαρία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού