Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η εμανουελα ειναι μια κοπελα 22 χρονων απο ρουμανια,επισης ειναι μαμα δυο μωρων ,εχει μια φατσα που σου θυμιζει γυφτορουμανα αλλα απο χρωματακι τα παει καλα και την σπαει αυτη την εντυπωση,
ειναι αδυνατη αλλα πρεπει να γυμναζεται με αποτελεσμα να εχει ομορφα σφιχτα μπουτακια- γαμπουλες και ανασηκωμενο στρογγυλο κωλαρακι, μου εκανε εντυπωση το πολυ.. μα πολυ ωραιο δερμα της που ειχε πολυ καλη υφη ..
το στηθος ειναι μικρο αλλα εχει μια ρωγα κανα ποντο χωρις πλακα,προσφερει και πρωκτικο αλλα δεν ηθελα,στο κρεββατι μου προτεινε ακαποτο και σαν πρωτος της πελατης δεχτηκα ,ωστοσο με πονεσε με το περασμα του μωρομαντηλου,
την εβαλα σε σταση 69 οπου πηρα τη γευση απο το μουνακι της ,ευτυχως δεν βαζει κρεμα.στη πιπα της δεν εδωσα και πολυ σημασια γιατι ασχολιομουν με το γλειψιμο του μουνιου της αν και θυμαμαι οτι ενιωθα ευχαριστα εκει κατω.
την γυρισα στα 4 οπου σε δυνατο σφυροκοπημα φωναζε και με σταματησε λεγοντας οτι δεν μπορει και ποναει, ημουν και εγω λιγο βιαιος μαζι της ειναι η αληθεια, οχι οτι το αποφευγει η ιδια,την δικαιολογω..εγω εφταιγα,
μετα την γυρισα σε συζυγικο οπου περιποιηθηκα τις ρωγες της,ανεβαινοντας φιλωντας προς το λαιμο μου εσκασε φιλι στο στομα,δε με χαλασε αλλα δεν το συνηθιζω να φιλαω στο στομα,
μπηκα μεσα της οπου αρχισα και παλι τις δυνατες και βαθιες διεισδυσεις χουφτωνοντας τα κωλομερια της και γλυφωντας το λαιμο της,
η κραυγουλες εδιναν και επαιρναν αλλα δε θα σηκωνα αντιρρησεις παλι ..γιατι εγινε πουτανα αν δεν αντεχει το γαμησιστην τελικη ? την κοιταξα στο προσωπο και ειχε κλεισει τα ματια και εσφιγγε τα δοντια,πρεπει να πονουσε πραγματικα η κοπελιτσα αλλα χεστηκα ειχα καυλες,αλλωστε στα μπουρδελα παμε για να περναμε καλα εμεις οχι η πουτανα ...
το τελος με βρηκε σε αυτη τη σταση βαθια μεσα της...μπορω να πω οτι σηκωθηκε και εφυγε αρων αρων απο το δωματιο,μαλλον δε θα θελει να με ξαναδει ποτε στην ζωη της αλλα λεω να παω και παλι καπακια αυριο για σπασιμο να δω την φατσα της οταν με δει...χαχαχαχαχα


την συστηνω ανεπιφυλακτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.165
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2012
Μπραβο ρε μεγαλε ! χαχαχα γελασαμε και μεις για οσα καταφερες.... Ευγε !!! Οταν κοιτιεσαι στο καθρεπτη θα νιωθεις πολυ περηφανος.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1