Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αποφάσισα να κάνω μια επίσκεψη σε αυτό το ίδρυμα για να δοκιμάσω την Νταϊάνα , ύστερα από τόσες καλές κριτικές που είχα διαβάσει.Την ημέρα που πήγα είχε τρομερό κρύο.Αφού πέτυχα την Νταϊάνα μπήκα και την περίμενα διαπιστώνοντας την άθλια κατάσταση του δωματίου.Οταν ήρθε της είπα να μην την ακουμπήσω γιατί τα χέρια μου ήταν παγωμένα.Μου απάντησε πως δεν την ενοχλούσε και να έκανα ό,τι ήθελα.Ξεκίνησε μια αργή και χωρίς χέρια ακά πίπα που ήταν πάρα πολύ καλή(όχι τέλεια).Μετά από περίπου 10 λεπτά αανέβηκε από πάνω όπου πραγματικά τα έδωσε όλα.Νόμιζα πως ήμουνα με τη γκόμενα κι όχι με κάποια επί πληρωμή.Κουνούσε τέλεια τη λεκάνη της κι είχα τρομερή αίσθηση από το μουνί της.Λόγω του έντονου κρύου κατάλαβα πως δεν γινάταν να χύσω.Έτσι της είπα να μου τον ξαναπάρει στο στόμα όπου μετά από μεγάλη προσπάθεια από εκείνη κατάφερα κι έχυσα.Η όλη διαδικασία κράτησε περίπου 25 λεπτά χωρίς να παραπονεθεί η ίδια , αλλά ούτε κι τσάτσος , παρόλο που δίπλα περίμενε κι άλλος πελάτης.Τελικά πιστεύω πως είναι μια αξιοπρεπής και τίμια συνεύρεση χωρίς να νιώθω πως με εξαπατούν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
85
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2012
Aκριβώς έτσι είναι φιλαράκο, δεν τα γράφω όμως γιατί θα νομίζουν οτι αβαντάρουμε την Νταιάνα γιατι έχουμε συμφέρον.Τιμάει το 20€υρω μέχρι cent.
Μόνο που σήμερα έλειπε ο Μανώλης...!
22 Φεβρουαρίου, 2012
Ρε, φιλε! 25 λεπτα??? με 20ε?? το, παραγαμησες!!! Τη, να κανει, και ο Υπηρετης? Μουγκα!!Θυμός
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2