Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επειτα απο σχετικη ερωτηση στο φιλο νωντα και παροτρυνση του οτι προκειται περι νυμφομανους πορνης και εχοντας στο νου τη καυλα που εκπεμπει στο σαλοναρισμα πηρα την αποφαση να παρω το τζουνιορ δικυκλο και να ανηφορισω στο μεταξι παρεπιπτωντος εχει γαμηθει η βενζινη σε ολαμε λαμπακι ειμαιΘυμός
Παρκαρισμα πανω στο πεζοδρομιο μπροστα στο σπιτι και ανοδος των σκαλοπατιων,ο οικος εημος εμφανιζεται η μαρια με τη τσατσα μου αναφερουν τιμη 10 ευρω απλο προγραμμα αλλα η μαρια δεν εκανε τα προκατακτικα του σαλοναρισματος οπως χθες παρολα αυτα μπηκα αν και λιγο διστακτικος απο την εμφανηση της στο σαλονι.
Η μαρια ειναι μια ξανθια λιγο τσουπωτη κοπελα χωρις να ειναι κατι το ιδιαιτερο αλλα εχει μια καυλιαρικη συμπεριφορα κατι που δε με αφησε ασυγκινητο,βυζακι μικρο και πλαδαρο επισης στο δωματιο παρατηρησα κατι σημαδια στο σημειο της λεκανης με τη μεση τα οποια ειναι αισθητα και με την αφηΧμμμ;
Εισοδος της κοπελας στο δωματιο και με πετρυχαινει να βγαζω τις καλτσες εκεινη τη στιγμη,οποτε ξεκινησαν τα προκαταρκτικα στα ορθια σε ενα ειδος χορου χαιδευοντας βαθια τη πουτσα και τ'αρχιδια σε συνδιασμο με φιλια στο λαιμο και στο στηθος με εκαναν ντουροΜεγάλο χαμόγελο
Βγαζει τα εσωρουχα της η μαρια και αμεσως μετα μου βγαζει και εμενα το μποξερακι,κανει ενα βαθυ καθισμα περασμα προφυλακτικου και ξεκιναει μια πιπα στα ορθια,αλλαγη στασης στο στοματικο με εμενα καθισμενο στο κρεββατι και τη μαρια στα γονατα,η στυση ειχε επιτευχθει πληρης οποτε ξεκινησε το σεξ.
Πρωτη σταση ιεραποστολικο οπου εκανε ανοιγμα των ποδιων οπως σε γυμναστικες επιδηξεις δημιουργοντας ενα Τ απο το ανοιγμα τους οπου ενιοτε τα εσφιγγε γυρω για να κανω πιο πληρη και δυνατη δυεισδηση,επομενη σταση στα τεσσερα οπου και εκει δεχθηκε γρηγορο κοπανημα μεχρι καταθεσης μου, σε αυτη τη σταση παρατηρησα σε καποια στιγμη να με παινει ματι ο μπομπ σφουγγαρακης που ηταν τοιχοκολλημενος δεξια μου με τη χανα μοντανα αριστερα μουΓλώσσατον αρκουδιτσο που ειχα στο κεντρο δεν τον αναφερω λογο συναδελφικης αλληλεγγυης.
Γενικα ειναι μια τιμια προταση στα 10 ευρω αφηνωντας με ικανοποιημενο,επισης καποια στιγμη επαιζε ενα ξενο τραγουδι οπου ειχε ελληνικο ρεφρεν "ειναι ωραια η μαρια" οπου με αυτο το τροπο μου συστηθηκε εδω εσεις μπορειτε να κανετε μια παραλλαγη και επειτα απο αυτες τις κριτικες μου να μου τραγουδησετε "ια ια ια σ'εχει φαει η μαλακια" Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
baros
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
12.294
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού