Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συγκέντρωση εκλεκτών μελών αποτελούμενη από τον πρόεδρο Sotirof,lust,millopetroza μαζί με ένα φίλο του και από τον γραφόντα στα εξωτερικά ιατρεία της Διδύμου.Ο στόχος είχε λοκαριστεί και ήτανε η Αλιόνα....Μπήκαμε στον οίκο όπου η τσατσά μας είπε το πρόγραμμα το οποίο περιελάμβανε όλες τις στάσεις 69 ελεύεθρο στοματικό και τελειωτικό στο στόμα και το οποίο ετίμησα δεόντοςΚουλ πλήρωσα το μπλε εισητήριο (20€) και εισήλθα στο δωμάτιο που είναι στο διάδρομο δεξιά.Η Αλιόνα είναι 40+ Ουκρανή με δυνατό κορμί για τα χρόνια της 3,5 βυζί στητό με ωραία ρόγα για πιπίλισμαΓλώσσα Μπήκε στο δωμάτιο ξάπλωσε δίπλα μου και άρχιζε να με γλείφει από τον λαιμό μέχρι τα πόδια,ενώ εγώ έπαιζα με τις βυζάρες της.Μετά από λίγο επικεντρώθηκε στις μπάλες τις οποίες έγλειφε αρκετή ώρα......Όσο απολάμβανα την περιποιησή της έκανε την κίνηση και ξεκίνησε να πέρνει πίπα ακάποτη (κάτι το οποίο δεν το συνηθίζω)αλλά το έκανε τόσο καλά που δεν μπορούσα να αντισταθώ ώστε να της ζητήσω μου περάσει προφυλακτικόΝτροπή Η πίπα της μαστορική με πολύ σάλιο,βαθιά με αποτέλεσμα να εξαφανίζει το εργαλείο μέσα στο στόμα της και με ρώτησε αν ποναω....όπου και της απάντησα αρνητικά.Απολάμβανα την αξαιρετική της πίπας χωρίς να μπορώ να αντισταθώ για να την σταματήσω όπου και με ρώτησε αν θα ήθελα να τελειώσω στο στόμα της?????Φυσικά και δεν της είπα όχι συνεχίζοντας να ρουφάει την πούτσα μου...Κουλ Το τέλος δεν άργησε να φτάσει και το υγρό μου πυρ εκτοξεύτηκε μέσα στο στόμα της ενώ μου τον στράγγιζε μέχρι την τελευταία ρανίδα του σπερματός μουΜεγάλο χαμόγελο Αφού τελειώσαμε πήγε και τα έφτυσε στο χαρτί που είχε φέρει μαζί της.Ντύθηκε και μου είπε κάτι στα ρώσσικα το οποίο δεν κατάλαβα και της λέω δεν την μιλάω την ΡωσσικήMoney Mouth Λεγοντάς μου δεν μιλάς καθόλου Ρώσσικα????Της ανταποκρίθηκα αρνητικά και μου απάντησε σου ευχήθηκα καλό βράδυ ανταποδίδοντας την ευχή με ευχαρίστησε και αποχώρησε.
Η τσατσά διακριτική έπαιξε λίγο με τον πρόεδρο στο σαλόνι δεν μας ενόχλησε ούτε χτύπησε πόρτα.Το δωμάτιο πολύ τυπικό με χαρτί υγείας κρεμοσάπουνο,νιπτήρα με παγωμένο νερό.Το κρεββάτι και αυτό αρκετά δουλεμένο ενώ στην κάτω δεξιά γωνία το σεντόνι είχε μια στάμπα(δεν γνωρίζω απ'ότι προήλθε μιας και δεν το ψιλάφησα)γι'αυτό και η χαμηλή σχετικά βαθμολογία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
14
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2012
Συνηλθες?η τρεμουν ακομα τα ποδια σου?Μεγάλο χαμόγελο.
19 Φεβρουαρίου, 2012
χαχαχαχα σου είπα έχω χτυπήσει το αριστερό γόνατο και σε συνδυασμό με το τελειωτικό της Αλιόνας δεν μπορούσα να περπατήσωΜεγάλο χαμόγελο
19 Φεβρουαρίου, 2012
Μεγαλε Μακη τι βλεπω;;;;;;;;αρχισες επισκεψεις σε καλτ στεκια με τελειωτικα στο στομα;;;;;;;αρχιζω να ανησυχω χαχαχαχαχαα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3