Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επειτα απο χθεσινη τσαρκα στην περιοχη του μεταξουργειου η μοναδικη κοπελα που μου ειχε κανει κλικ ηταν η μονικα οποτε ο στοχος ειχε κλειδωσει και το μονο που απεμενε ηταν να πατηθει το μπουτον για την εκτοξευση.
Παρολο το σημερινο κρυο καβαλησα τη μηχανη και κατευθηνθηκα προς τον στοχο,ομολογουμενος με το που εφτασα σχεδον ετρεμα απο το κρυο,μπαινω στο ισογειο καταστημα το οποιο διευθηνε ο χοντρος τσατσος καθομαι στον καναπε και εμφανηζεται η χθεσινη κοπελα παλι με ενα σεξυ ναζιαρικο υφος οποτε πληρωνω το δεκαυρο και μπαινω στο δωματιο,εδω να αναφερω οτι μου ειπε με 5 ευρω επιπλεον κανει και ελευθερο στοματικο.
Η κοπελα ειναι μελαχροινη γυρω στο 1,60 με 1,65 με συμπαθητικο προσωπο σωμα με ελαχιστα κιλα παραπανω και βυζια ικανοποιητικα αν και λιγο χαλαρα μεγεθος περιπου 3+,αισθηση δερματος αρκετα απαλη αισθηση αιδιου μετρια δλδ ολιγον πηγαδιΓλώσσα
Το δωματιο σε αρκετα καλα επιπεδα με ενα στρωμα σκληρο και οχι στρωμα βουρκος που ψαχνεις απο καπου να πιαστεις για να σηκωθεις,στα ενδοτερα πιπα αργη και αρκετα καλη αν και εβαζε λιγο δοντι,εγω σαν ευαισθητουλης που ειμαι ψιλοενοχλιομουνΕμμμμ σταση ιεραποστολικη για αρχη οπου ειχε παρει αψογη θεση με αποτελεσμα να βρισκω τη ζεστασια που αναζητουσα επειτα απο την διαδρομη,πισωκολλητο αφου διαθετη καλη κωλαρα και εκει αψογο στησιμο και γενικα τα στησιματα της ηταν αρκετα καλα με αποτελεσμα τη καλη δυεισδηση τελευταια σταση αυτη απο πανου οπου εγω χαιδευα μανιασμενα τα βυζακια τηςΓλώσσα χυσιμο μεχρι στραγγισματος και επειτα σηκωθηκε η κοπελα.
Γενικα μια τιμια καταθεση διχως να με αφησει καθοολου παραπονεμενο εκτιμωμενος χρονος παραμονης στο δωματιο 12-13 λεπτα,εκτιμωμενος χρονος στοματικου 2 λεπτα,εκτιμωμενος χρονος σεξ περιπου 4 λεπτα,εκτιμωμενος χρονος ομιλιας με τη κοπελα 30 δευτερα ε τα υπολοιπα ηταν αναμονη ντυσιμο και γδυσιμοΓλώσσαεπισης εκτιμωμενες παλινδρομησης του πεους στο αιδιο περιπου 2 με 3 το δευτερολεπτο με βαση το χρονο σεξ και 2 δυεισδησεις το δευτερο μας βγαζουν αποτελεσμα 480 δυεισδησεις στη συνευρεση,επειτα απο τα στατιστικα που σχεδον κρατησα μετρησα και την αποσταση του σπιτιου μου μεχρι την ιασωνος η οποια ειναι 10,4 χιλιομετρα με διαρκεια διαδρομης κατι παραπανω απο 10 λεπτα,βεβαια θα μου πειτε στ'αρχιδια σας ολα αυτα αλλα εγω ειχα αναγκη να τα γραψωΓλώσσα επιστροφη σπιτι αναμονη για ζεστο νερο για ντουζ και κατευθηνση βραδυνη προς τα σπιτια του 20ρικου Μεγάλο χαμόγελο
Για οποιαδηποτε απορια η αν ξεχασα κατι θα αναφερθει στα σχολιαΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
baros
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
12.293
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού