Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
η επισκεψη εγινε στις 12:00.τη βικτωρια την εχουν περιγραψει κι αλλοι φιλοι πιο κατω..ξανθια με μαλι μεχρι τοθς ωμους ομορφο προσωπο και πολυ ομορφο σωμα..μικρο βυζι αλλα απιστευτο πισω συστημα,εχει και ενα σκουλαρικι στο φρυδι και πολλα τατοο σε διαφορα σημεια..ελευθερο στοματικο διαφορες στασεις και οπως μου ειπε και η ιδια δεν βιαζομαι μεσα...10ε..μου αρεσε και το εδωσα το δεκαρικο αμεσως..μετα απο 5 λεπτα μπηκε στο δωματιο προσπαθησα να τη χαμουρεψω λιγο στα ορθια κατι που εκανε ομως οχι με ορεξη φιλια δεν δινει μετα απο δικη μου προτροπη με φιλησε λιγο στο λαιμο και στο στηθος το σουτιεν απλα το κατεβασε και μετα απο λιγο της το εβγαλα εγω..με ρωτησε για πιπα και της ειπα ανευ..καλη πιπα σχετικα καλη αισθηση ειχε επικεντρωθει περισσοτερο στο κεφαλακι αλλα ρουφαγε καλα εγω χαιδευα μουνοχειλα και πλατουλα..οχι μεσα λεει..καλα αποκρινομαι..μεχρι εδω καλα απο δω και περα ξεκιναει η κωμωδια,1 σταση ιεραποστολος ειχε κατσει ετσι ωστε να μην μπορω να δωσω εντονους ρυθμους και σε καθε προσπαθεια μου για φιλια στο μαγουλο και στο λαιμο τραβιοτανε με μια ξινιλα λες και ημουν λεπρος!!!Θυμόςειχα αρχισει να χαλιεμαι..τη γυρναω στα 4, εχει κωλαρα η γυναικα και ετσι οπως μπαινω μεσα της βαζει τα πελματα της πανω στις γαμπες μου και με κλειδωνει ωστε να μην μπορω να σφυροκοπησω παρ ολα αυτα επειδη ειχε απιστευτη κωλαρα δεν ειχα χαλαστει και πολλη και ημουν σχεδον ετοιμος να χυσω,και παω να της βγαλω τα ποδια απ τα δικα μου να δωσω λιγο ρυθμο να χυσω και εκει τσαντιζεται τι ναζει το ποδι μονο που δεν με κλωτσησε και λεει τι κανεις με πονεσες..και σηκωνεται να φυγει μες την τσαντιλα..παιξτον μου να χυσω της λεω αλλα αυτη ηδη πλαινοταν μες τα νευρα..ανοιγω την πορτα με την ψωλη να κκρεμεται και φωναζω τον τσατσο,εκει αρχισε τα ψεματα οτι πηγαινα να τη φιλησω στο στομα και πως την πονεσα και τετοια,τα εχω παρει κρανιο ντυνομαι και βγαινω,μετα απο εντονη λογομαχια με τον χοντρο τσατσο πηρα τα λεφτα μου πισω!!συμπερασμα..αν η πουτανα ειχε λιγο υπομονη σε ενα λεπτο θα ειχα χυσει στο φιναλε εγω γαμησα τσαμπα!!στ αρχιδια μου κιολας!!οι εποχες αλλαξανε ακομα και το 10ευρω εχει αξια και θα πρεπει οι κοπελες να το τιμουν,αλλιως ας κανουν αλλη δουλεια.η κριτικη ειναι για το οικιμα δεξια της εισοδου,το δωματιο σχετικα καθαρο και με μεγαλο κρεβατι...κριμα αυτη χασανε,κατεθεσα στη μικρη μου Τζωρτζιαννα στο κολωνου 30β με τρελα!με ενα σμπαρο 2 τρυγωνια..οσοι απλα καυλωνουν χωρις να τους νοιαζει η συμπεριφορα ας πανε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2012
καλη κριτικη
ευγε στον τσατσο που σου εδωσε τα χρηματα σου πισω γιατι οι καιροι ειναι ακομα πιο δυσκολοι γι αυτους..
σημερα στην τσαρκα ενας τσατσος μας ειπε οτι ολη μερα η κοπελα ειχε 3 ραντεβου και αυτος εβγαλε 5 ευρω!!!
C
COBRA1986
10 Μαρτίου, 2012
εκανε αμαν να μου το δωσει..ακομα το θυμαμαι και τσαντιζομαι...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2