Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
2η επισκεψη μετα απο πολυ καιρο στην Αννα.
η αληθεια ειναι οτι ειχα διαθεση να καταθεσω σε καποια αλλη κοπελα αλλα μια το κρυο μεχρι να κατεβω (μοτο) μια και μια το οτι δεν βρηκα αυτο που εψαχνα, αναγκαστικα να περπατησω λιγο σε 3-4 σπιτια οπου αυτο με εβγαλε απο την διαθεση που ειχα πριν. οποτε μιας και ηξερα οτι η Αννα εχει ενα τεπεραμεντο το οποιο ειναι πληθωρικό προτίμησα να παω εκει μιας και εγω ειχα αρχίσει να χανω διαθεση...και ηθελα μαλλον μια κοπελα που να κανει περισσότερα αυτη απο εμενα
για την κοπελα υπαρχουν περιγραφες οποτε δεν χρειαζετε να κανω αλλες.
περασε στο δωματιο οπου αρχισε με λιγα προκατακτικα ακουμπωντας τα μικρα στήθη της στο πεος μου. μετα κατεβαινε σιγα σιγα προς την επίμαχη περιοχη οπου με τον πιο ταχυδακτιλουργικο τροπο (αφου έσκισε πρωτα το σακουλακι με το προφυλακτικο) το τοποθετησε στο πεος μου.
επαθα πλακα...
το εβαλε στο στομα της, σχεδον το πεταξε μεσα (στο στομα) το εφερε σε σωστη θεση με την γλωσσα και εβαλε το πεος μεσα στο στομα της και βλαζοντας (το πεος) ειχε πλεον προφυλακτικο !!!! μιλαμε τρελαθηκα. δεν το εχω ξαναδει αυτο.
μιλαμε για επιπεδο copperfield τωρα οχι αστεια πραγματα.
η πλακα ειναι οτι οταν της ειπα πως το εκανε αυτο το πραγμα και της εδωσα και τα απαραίτητα εύσημα, μου ειπε οτι πολυς κοσμος μπερδεύετε και νομιζουν οτι κανει ελ. στοματικο.
- μα (της λεω) πως μπορει να μπερδευτει καποιος, αφου το βλεπει !!!
- μπα (μου λεει) ειναι μερικοι που εχουν μεγαλη κοιλια και δεν μπορουν να δουν εδω, οποτε μένουν σε αυτο που νοιώθουν..!!!!!Χμμμ;
κατα τα αλλα 1-2 πεταχτα γλωσσοφιλα με την γλωσσα πινελο και βουρ στο κυρίως πιατο.
ιεραποστολικο στην αρχη και μετα σε πισοκολιτο οπου ηρθε και το τελος. καλη συμεμτοχη απο την κοπελα, ασχολειτε μαζι σου και δεν σε αφηνει ετσι. το μονο κακο ειναι τα υπερ του δεοντος φωνητικα τα οποια προσωπικα με χαλανε (απο οποιαδήποτε κοπελα).
εαν δηλαδη αρεσει σε καποιον η εμφανιση της τοτε θα περασει καλα.
10€ εχτες και παράπονα οτι ο κοσμος κανει μονο βολτες, στην μικρη συνομιλία που ειχαμε μετα την πραξη.

αυτα τα λιγα
αντε και καλη συνέχεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2012
η γλωσσα της ειναι τεραστια!μπελαντονα κι ετς...
18 Φεβρουαρίου, 2012
Κάθε φορά που κατεβαίνω και την πετυχαίνω διχάζομαι πραγματικά να μπω ή όχι. Επειδή δεν έχω αξιωθεί ακόμα να την περάσω ένα χέρι, πιστεύω ότι πρέπει να το κάνω σύντομα. Στην επόμενη βόλτα στο μετάξι θα πάω καρφί εκεί.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2