Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...Κι εμείς γράφουμε κριτικές για μπουρδέλα! Γουστάρω! Ας γράψω κι εγώ για την Νταϊάνα, που παρόλο έχω πάει πολλές φορές, δεν έχω γράψει ποτέ. Τα περισσότερα έχουν ήδη γραφτεί, είναι ψηλή, πληθωρική milf, και συνήθως ευδιάθετη και καλοπροαίρετη. Είναι εμφανίσιμη κατα τη γνώμη μου, αν και τ'αρνητικά της, όπως τα δοντιά της που είναι χαλασμένα, φτιαγμένα, ξέρω'γω τι διάολο, μπορεί να ενοχλούν κάποιους. Τι να κάνουμε απ'την Βουλγαρία είναι, δεν θα'χε τις ίδιες παροχές όπως αλλού... Και όντως έχει κάποιο θέμα με την καθαριότητα. Σήμερα ήταν πολύ χαλαρά, δεν είχε καθόλου κόσμο. Ο τσατσός "Δρακουμέλ" σταθερή αξία, σε όλα εντάξει, ποτέ δεν έχει ενοχλήσει. Μόνο να προσέχετε να μην ρίχνετε νερά όταν πλένεστε, στεναχωριέται. Ήταν και η Κατερίνα εκεί, που δουλέυει στην απογευματινή βάρδια και είχαν βάλει ραδιόφωνο δυνατά και τραγούδαγαν μαζί με την Νταϊάνα! Φούλ καβλάντισμα! Ο χώρος βγάζει μια καλτίλα! Στα ενδότερα τώρα, όλα μια χαρά. Με την συγκεκριμένη αισθάνομαι οτι πραγματικά κάνω σεξ. Δεν έχω φύγει ποτέ από'κει με αίσθημα του ανικανοποίητου. Καμια υποψία ξεπέτας. Ίσως αυτό να συμβαίνει γιατί είμαι εκ των προτέρων σίγουρος οτι θα περάσω καλά. Δεν υπάρχει λόγος να περάσω σε λεπτομέρειες, είναι καλή με όλους, και τα'χουν γράψει ήδη άλλοι. Όσοι δεν έχουν υψηλές απαιτήσεις σε θέματα εμφάνισης, και ψάχνουν ποιοτικές υπηρεσίες, σίγουρα δεν θ'απογοητευτούν. Στη συμμετοχή και στη σχέση απόδοση/τιμής θα έβαζα παραπάνω από 7, αλλά δεν μ'αφήνει το σύστημα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού