Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 33 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη απογευματακι στο Μεταξι και καθως μπηκα σε 4-5 οικους,ειπα να ρισκαρω να ξενερωσω παιρνοντας απο Κεραμεικου.Προς εκπληξη ομως διαπιστωσα οτι υπηρχε αστυνομευση
οποτε λειπανε τα βαπορακια και οι χρηστες.
Μπαινοντας στον οικο εμφανιστηκε η κοπελα(Αντριαννα νομιζω) την οποια εχω δει πολλες φορες εκει,κανει κλασσικα πεσιμο στο σαλονι.Το ιδιο εγινε και σημερα μιας και ημουν μονος στο σαλονι,ορμηξε πανω μου με ξεκουμπωσε,με καβλωσε οποτε εδωσα το 10 ευρω και μπηκα.
Ενω ξεντυνομουνα στο δωματιο στο βαθος,εμφανιστηκε η Αντριαννα.Κοντουλα,μελαγχρινη με φατσουλα σχετικα γλυκια,βυζακια με πεταχτει ρωγα και ενα μικρο μικρο κωλαρακι.
Αρχισαμε με καποια φιλια στο λαιμο και στο στηθος,διαθεση πολυ καλη απο τη κοπελα γουσταρει αυτο που κανει.Ξεκινησε πιπα καλη σχετικα με σαλιο,ενω εγω επαιζα με τα μικρα της κωλομαγουλα,μετα απο λιγο τη γυριζω στα τεσσερα οπου αρχισα να σπρωχνω δυνατα (εδιχνε να αντεχει) και μετα λιγο πιο αργα ενω αυτη εβγαζε κραυγουλες.Οταν ενιωσα να ερχεται το τελος ,το γυρισαμε στο ιεραποστολικο εκει συνεχισα να κανω αργες παλινδρομησεις ενω συγχρονως φιλιομασταν στο λαιμο,στηθος.Μου εκανε εντυπωση που εκανε πολλες προσπαθειες να με φιλησει στο στομα,μου ειπε το θελω εστω μια φορα ενω με κοιταγε στα ματια σαν να ειναι γκομενα μου,εγω βεβαια αποφυγα τα φιλια στο στομα Σπασίκλας ετσι μετα απο λιγο ηρθε το τελος σε αυτη τη σταση.Λιγο κουβεντουλα και μετα με χαιρετησε και εφυγε.
Η κοπελα κανει το απλο στα 10 ευρω,ειναι καθαρη,με εμενα τουλαχιστον ηταν τελεια σε αποδοση -τιμη.Η τσατσα δεν ενοχλησε ,ετσι και αλλιως δεν αργησα.Καθαριοτητα δωματιου καλη για τη περιοχη μονο μειον ,το υγρο σαπουνι ηταν μεσα σε μπουκαλακι νερου Γλώσσα. Στο παρκινγκ εβαλα 10 επειδη κατεβηκα με μμμ.
Αυτα καβλιαρηδες,καλα γαμησια Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
pistolero
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού