Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καμιά ώρα μετά την κατάθεση στη Σάντρα, περάσαμε με συναθλητές απ'το κατάστημα.

Η Άννα με τη στολή της αστυνομικού. Η τσα2 ανακοίνωσε και την ολιγοήμερη απουσία της, οπότε πέρασα στο δωμάτιο.

Εμφανίστηκε μετά από κανα δεκάλεπτο, αλλά ο αέρας της και η συμπεριφορά της δεν είχαν καμία σχέση με τις προηγούμενες δύο συνευρέσεις μας. Πάντως με έφερε σε καλό σημείο με την πίπα της με λαστιχάκι (προκαταρκτικά δεν έγιναν και μάλον γι'αυτό δε μπόρεσα να σκοράρω), χωρίς να δείχνει τον καλό της εαυτό.

Γυρίζει ανάσκελα δείχνοντας μηδενική διάθεση. Της ζήτησα να ανέβει σε reverse cowgirl, και εκεί χάθηκε το παιχνίδι. Τα δυνατά χτυπήματα του skinny πωπού της πάνω στη βουβωνική μου χώρα ανέστειλαν τη στύση μου. Αν και δεν έφυγε αμέσως (χωρίς να δείχνει και πολύ απογοητευμένη) κατάλαβα ότι οποιαδήποτε προσπάθεια θα έπεφτε το κενό.

Είπε κάτι ακαταλαβίστικα στη μητρική της γλώσσα και την έκανε.

Δε νομίζω να ξαναπάω. Έτσι κι αλλιώς οι τρεις φορές με την ίδια είναι το άνω όριο. Αν και ξέρω κάποια που θα με αναγκάσει να το ανεβάσω. Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
TYRAEL
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
226
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2012
Τα εχουμε πει πολλες φορες για την διπροσωπη Αννα που πολλοι την εχουν κανει θεα χωρις λογο......Θυμός
14 Φεβρουαρίου, 2012
Tyrael εδώ είσαι; Βλέπω του δίνεις και καταλαβαίνει πάντα. Κι εγώ πρόσφατα που είχα δοκιμάσει την Άννα δεν ήταν η παλιά καλή Άννα. Η φθορά του χρόνου βλέπεις...
14 Φεβρουαρίου, 2012
αυτη χαλασε απο τοτε που εφυγε απο το 134...
14 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@Akis_30
φίλε Άκη, εμβόλιμα παίρνω άδεις απ΄τη σημαία και αναλαμβάνω δράση... διαβάζω τις κριτικές σου και θυμάμαι το δρόμο που άνοιξες... με την πρώτη ευκαιρία θα τα πούμε από κοντά... όσο για την εξέλιξη της φάσης, ίσως να έχει σχέση με τον κυκλοθυμικό χαρακτήρα της κοπέλας... πάντως δε μετανιώνω που δοκίμασα... και τα καλά και τα άσχημα είναι μέσα στο παιχνίδι...
14 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

προς δικαιολόγηση του τίτλου της κριτικής...
http://www.youtube.com/watch?v=vhNGUz9MUZg
απ΄την ταινία "Ασυμβίβαστος" του Σιδηρόπουλου...
14 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν κάποτε τα γράφαμε όλα (με αποδείξεις) θα πέφτανε κάστρα!! Δυστυχώς ή ευτυχώς, κάποιοι περνάνε ζάχαρη μαζί της κι άλλοι φεύγουν κατηφείς. Κάτι την κάνει να μεταμορφώνεται (όχι οι στολές όμως..). Νόμιζα ο τύπος του κάθε πελάτη...Δεν είναι όμως αυτό..Μυστήριο ον η γυναίκα!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6