Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατευθυνόμενος προς αναζήτηση ευφροσύνης και αναψυχής, το μυαλό κουδούνιζε από τον Παπαροδήμο, αυτόν τον τύπο που ανδρώθηκε στο περιβάλλον της πασοκοκρατίας, αυτόν τον κλακαδόρο και λακέ της οικογενειοκρατίας, αυτόν τον υπάλληλο της συμμορίας των εξουσιαστών.
Κάτι τέτοιοι σεμνοπρεπείς κυριούληδες κατά καιρούς αποκαλύπτονται ότι είναι μπανιστιρτζήδες, κίναιδοι, παιδεραστές, διεφθαρμένοι, ανώμαλοι, τοκογλύφοι, τζογαδόροι, μέθυσοι, και άλλα συναφή.

Στον υπόγειο Οίκο επεδείχθη η Βικτώρια.
Νεαρό, ευειδές, ρωσίδι.
Λεπτοφυές. Ενδεικτικά, οι μαστοί του είναι μικρότεροι από τους δικούς μου.

Στο δωμάτιο συνουσιών, σε μια μικρή στιχομυθία, είπε ότι προέρχεται από τη Μόσχα. Με την προφορά της, αρχικά άκουσα «Μακάο».

Δε μπορώ να περιγράψω συνουσίες με πρόσωπα με τα οποία ήμουν ερωτευμένος.
Δε μπορώ να πω κάτι σαν «… ο σύντροφός μου, αυτόν στον οποίο έχω εναποθέσει προσδοκίες, όνειρα κι ελπίδες, που ζούμε μαζί τη χαρά και τη λύπη, αυτόν λοιπόν, τον βάζω κάτω και του ξεσκίζω τα κωλοβάρδουλα, του πετάω τα μάτια έξω, τον καταγαμάω…»
Δεν τα λες αυτά, δεν τα νιώθεις, δε βγαίνουν.

Ευχαρίστως όμως περιγράφω με εκχυδαϊσμένο τρόπο την επαφή μου με τη Βικτώρια, γιατί εδώ έχουμε επαφή - αυτοσκοπό κι όχι επαφή - μέσον:
Η νεαρά δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο όσον αφορά τις θωπείες και τις λειχείες, ωστόσο η ψωλή μου είχε γίνει σα δοκάρι. Της την έχωσα όλη με μιας, βοηθούντος του ότι το μουνί της και ο κόλπος της ήταν πλημμυρισμένα με λιπαντικό.
Μετά από λίγη ώρα λειτουργίας των γεννητικών οργάνων ως εμβολοχιτώνιο, τα λιπαντικά είχαν εξαερωθεί και οι βαθιές διεισδύσεις δημιουργούσαν αναστάτωση τόσο στη νεαρά όσο και στον υποφαινόμενο.
Η σπερματέγχυση ήταν λυτρωτική δια αμφότερους.

Πολλά μέλη του ιστοτόπου “bourdela” αναλώνονται σε φθηνή επιχειρηματολογία για φθηνά θέματα, με αποτέλεσμα είτε να μπουχτίζουν και να εγκαταλείπουν, είτε να περιέρχονται σε υστερική συμπεριφορά και να τους αποβάλλει ο αφέντης.
Άμα τη βρίσκουν παρ’ όλα αυτά, χαλάλι τους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
ΠΥΡΑΥΛΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
2.751
Πόντοι:
7.783
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, sotis99, mauros gatos(1) και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2012
"γιατί εδώ έχουμε επαφή - αυτοσκοπό κι όχι επαφή - μέσον"

Λίαν ενδιαφέρουσα προσέγγισης.

Ατυχώς τυγχάνω εις εκ των ανθρώπων, οι τον εαυτόν βίον φαύλως διοικούντες των μηδέν προσηκόντων προνοείσθαι πειρώνται.
17 Ιουλίου, 2012
Επιμένω : γιατί δεν γράφεις κάτι στο στυλ του Ουελμπέκ ???

Σοβαρά τώρα : η μίξη της πρωτότυπης σκέψης - παρατήρησης μαζί με το θεσμοθετημένο ως ηθικά απαράδεκτο, τέρπει και ψυχαγωγεί

Άντε ξεκίνα και θα δεις ότι 100 % !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2