Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
απο τις χειροτερες πορνοεμπειριες μου σε σπιτακι εδω κ χρονια..-ονομα κοπελας Σελενα Λύπη

εμφανιση -σπαστο μελαχρινο μαλι-ωραιο στηθος -ωραιος πατος-ωραια γυναικα..


στα του αγωνα...Χμμμ;

η τσατσα μας παρακαλουσε να μπουμε γιατι λεει ομοια της δεν υπαρχει..-θα περασουμε σουπερ...(μαλλον εγινε το εντελως αντιθετο..

η κοπελα στο σαλοναρισμα ηταν ψυχρη κ αποτομη...-ανακοινωθηκε ακαποτο+ πρωκτικο...

δινω τα 15 κ εισερχομαι με μεγαλη επιφυλακτικοτητα..(ειχα διαβαση για μια σελενα αλλα δεν ημουν σιγουρος για το...ποσο παλτο ηταν!!!Εμμμμ

στο δωματιο μπαινει με υφακη ειμαι μουναρα κ ελα να σε ξεπεταξω...κ στεκεται για πιπα σε σταση π δεν μπορουσα ουτε καν να την αγγιξω..-

λεω δεν ......-παμε παρακατω..-ερχεται απο επανω μου..-μου λεει μην πιανεις στηθος ποναει..-λεω δεν θα στο ζουληξω..να στο γλυψω θελω...-οχι μου λεει τιποτα.....-κλαφτα δεκαπενταευρα λεω μεσα μου..(οχι κλαφτα χαραλαμπε..)

παω να την παρω απο πισω..οπως ανακοινωθηκε στο προγραμμα...-μου λεει...δεν εισαι ετοιμος...ας το αφησουμε...-σαλτα τις λεω και θα τον πεξω με καμια τσοντα-μαγκες ..οτι χειροτερο απο συμπεριφορα σε μια εποχη που αλλες και με 10 ευρω κανουν τουμπες-ας προσεχα κ εγω π δεν πηγα στα στανταρακια μου κ ξεγελαστηκα με μια ακομη ρουμανα!

στην τσατσα βαζω 5 γιατι φευγωντας μολις της ειπα οτι το πρωιον π διαφημιζε ηταν μουφα κ δεν κανει αυτα π λεει...απορησε κ καλα..-αυτη ουτε το στηθος δεν αφηνε τις λεω..κ την εκανε μουγγα...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Σελένα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2012
οπως γραφει ο ντερτυ... διαγωνίζονται με την Σοφια/Ρομπερτα για το ποια ειναι η χειρότερη πουτανα στην Ελλαδα.... εχω εκνευριστεί με την συγκεκριμένη, τοσο που οταν την πετυχαίνω στα Φυλης 84-86 η σε αυτο που την πετυχες τωρα βγαίνοντας να φωναζω σε ολους οσους μπαινουν μεσα οτι ειναι φολα και "μακρια μαγκες"
X
xlexlekias
13 Φεβρουαρίου, 2012
Ρε φιλε η Σελενα ειναι πασιγνωστη φολα γιατι μπηκες?
C
COBRA1986
13 Φεβρουαρίου, 2012
Απαράδεκτος. Όσοι είναι απληροφόρητοι ας διαβάσαν το site πρώτα πριν ξεκινήσουν την τσάρκα.
13 Φεβρουαρίου, 2012
ηθελέστα και παθέστα .......να μην είχε γραφτεί γι αυτην θα σε καταλάβαινα.......
13 Φεβρουαρίου, 2012
καλα κανετε και μ τα χωνεται γιατι δεν θυμομουν τι ειχα διαβασει για δαυτην-μακραν οτι χειροτερο εχω δει...-ισως φταιει οτι δεν εχει ανεβει κριτικη γιαυτην σε αυτο το σπιτι..-οπου την πετυχαινω θα την κραζω Κουλ
13 Φεβρουαρίου, 2012
γενικα,η αλυσιδα ιασ.44-46 απαρτιζεται απο μεγαλες ξεπετες εδω και καιρο,μακρυα!
13 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με εξερεση την Γκαπριελα,την τσακπινουλα,ξανθια κοντη!!Καταμαυρο στην Σελενα!!
14 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαγκες ειμαι τραγικος ενω ειχα διαβασει την συγκεκριμενη κριτικη περασα μεσα γτ η κοπελα ηταν μουναρα!!!μακραν η χειροτερη μου εμπειρια σε μπουρδελο!!!ΜΑΚΡΙΑ!!!!
14 Φεβρουαρίου, 2012
Μαύρο στην παλιοχαμούρα να πεινάσει για να καταλάβει τι θα πεί βερύκοκο !
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9