Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παρασκευή απόγευμα μετά την δουλειά. Κάβλες! Στάση στο Μετάξι. Μπαίνω στο Ιάσωνος 46Β και το μπουρδέλο είναι άδειο. Βγαίνει η τσατσά γεμάτη χαρά και μου λέει "έχω πολύ ωραίο κοριτσάκι, πίπα, κώλο, φιλάκια, χαδάκια, παίζει στο δωμάτιο, κάνει πλακίτσα, είναι ευχάριστη!". Βγαίνει και το κοριτσάκι λοιπόν, κι αυτή πολύ ευδιάθετη. Η εμφάνιση δεν είναι για υψηλές βαθμολογίες, θα την χαρακτήριζα σαν ένα "πολύ συμπαθητικό και καβλιάρικο μπαζάκι"!!! Γύρω στα 25, κοντούλα (1.65 maximum), καστανόξανθα μαλλιά μέχρι τους ώμους, βυζάκι αδιάφορο, δυνατό κωλαράκι όμως με tattoo στην μέση. Τελικά σκάω τα 15 γιατί δεν είχα και πολύ χρόνο μπροστά μου να ψάχνω στα σπιτάκια και μπαίνω. Μετά από λίγο έρχεται η Λουμιτσίνα (κάτι τέτοιο άκουσα, δεν είμαι και 100% σίγουρος!). Από την Ρουμανία το μωρό, μιλάει κάποια ελληνικά αλλά καλύτερα αγγλικά. Η συνενόηση έγινε και στις 2 γλώσσες. Την βάζω στα 4 να χαζέψω την κωλάρα της. Μου πετάει στησίματα απίστευτα και ο Περικλής γίνεται αιμοβόρος! Δεν αντέχω κι αρχίζω να της γλύφω την κωλοτρυπίδα και να της την φτύνω! Μετά δαχτυλάκι στο κωλαράκι. Κανένα πρόβλημα. Την γυρίζω, μου φοράει σκούφο και αρχίζει μια πίπα αρκετά καλή. Όχι πολύ χέρι, καλό ρούφηγμα. Δεν καραμέλωσε μπάλες όμως. Αφού έχω γίνει τούρμπο την γυρίζω στα 4 και της τον καρφώνω στο μουνάκι. Γαμήσι δυνατό, κανένα πρόβλημα, καλή συμμετοχή με προστυχόλογα! Ήρθε η ώρα της πίσω πόρτας! Αρχίζω να της την γλύφω πάλι και να της την φτύνω. Έτσι δεν έβαλε κρέμα, "μπες" μου λέει! Σιγά-σιγά, στενό κωλοτρυπίδι! Πόναγε στην αρχή αλλά σιγά-σιγά άνοιξε. Την σοδόμισα λίγο έτσι και μετά επειδή είδα ότι ζοριζόταν, της λέω να το κάνουμε στο ανάσκελο! Γυρίζει, ανοίγει πόδια, ανασηκώνει λεκάνη και μπαίνω πάλι στην κωλάρα της! Εκεί έγινε και η κατάθεση!

Μια χαρά ήταν, θα ξαναπήγαινα. Ευχάριστη, συμμετοχή καλή, γαμώ τις κωλάρες, άνεση χρόνου στο δωμάτιο!
Καλά γαμήσια συναγωνιστές!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Λουμιτσίνα
Μ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2012
που τα βρησκεις αυτα ρε μεγαλε...εγω παω συνεχεια και ολο τις
ιδιες βλεπω εκει απο περσυ
13 Φεβρουαρίου, 2012
Λουμινίτσα, Luminita, σημαίνει Φωτεινή.
14 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να σου πω φίλε μου, εγώ προχθές την πέτυχα. Πρώτη φορά. Μου είπε ότι είναι κάθε μέρα εκεί, μετά τις 18:00. Δοκίμασε.
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3