Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Σάββατο βράδυ στις 22.20 , καταρχήν θέλω να πώ ότι την προτιμώ μελαχρινή.....την είχα πάρει ποιό παλιά στο φ109 και ήταν τα απολύτως απαραίτητα ,
ε λοιπόν δεν έχει αλλάξει τίποτα απο αυτό , το μόνο που άλλαξε όπως γράφω και στον τίτλο είναι το χρώμα τον μαλλιών της ,μπαίνει στο δωμάτιο και βγάζει το διχτυωτό φορεματάκι
που φόραγε και ανταλλάξαμε γλωσσόφιλα έτσι όρθιοι όπως ήμασταν και άρχισα να την χουφτώνω , ξαπλώσαμε στο κρεβάτι καί πήγα να γλύψω τα βυζιά της και μου λέει μόνο γλώσσα έτσι?
αφού με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό η όχι άρχισε μια πίπα αδιάφορη που πρέπει να διάρκεσε το πολύ 30 δευτερόλεπτα , όταν της είπα συνέχισε να με γλύφεις μου απάντησε πάντα χαμογελαστά
αφού είσαι ήδη καυλωμένος τεσπα , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτή απο πάνω με εμένα να δίνω τον ρυθμό και με αυτή να δίνει ρεσιτάλ υποκριτικής με διάφορες κραυγούλες....
επόμενη στάση στα τέσσερα όπου την ρώτησα για κώλο , μου απάντησε ότι δεν κάνει ,της πρότεινα λεφτά στην αρχή 10 ευρώ μετά 20 αλλά ήταν ανένδοτη , όταν της είπα ότι έχουν γράψει ότι δίνεις
κώλο μου απάντησε ότι αυτός που το έγραψε λέει παπαριές..... αλλαγή στάσης ιεραποστολικό μετα από κανά 2-3 λέπτα την ρωτάω θέλεις να σε χύσω και απαντάει ναι , έβγαλα το προφυλακτικό και τα φλόκια την έκαναν χάλια την έχυσα παντού βυζιά κοιλιά στο μουνί η μόνη της αντίδραση πάλι χαμογελαστή μου ζήτησε χαρτί για να σκουπιστεί ,δεν αλλάζω γνώμη για να μην την πω ξεπέτα θα την κατατάξω στην κατηγορία τυπική....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.950
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2012
σωστος...στο 109 ειχε μαυρο μαλλι και φορουσε κατι μποτουλες μαυρες με κροσια,πολυ καλυτερη εμφανιση οντως...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1