Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τριτη επισκεψη στην Ολγα (και δυστυχως τα χρηματα αρχιζουν και τελειωνουν οποτε θα χρειαστω μια παυση).
H κυρια επι της υποδοχης με θυμοταν. Ζητησα να παω στο δευτερο δωματιο κ οχι σε αυτο διπλα στην εισοδο. Αμεσως με πολυ ευγενικο τροπο δεχτηκε.

Ηρθε η Ολγα. Θερμη κ φιλικη. Κουβεντουλα στην αρχη κ αρχισαμε το παιχνιδι το οποιο πλεον εχει προσαρμοσει πληρως στις προτιμησεις μου.

Το κορυφαιο για μενα ειναι πως θυμαται οχι μονο οτι εχω ξαναρθει αλλα και τις ακριβεις προτιμησεις μου περι ποδολαγνειας και λοιπα και τις κανει με ιδιαιτερα ομορφο τροπο. Πλεον "οδηγιες" δε χρειαζονται οπως ειχα γραψει σε προηγουμενη κριτικη μου.

Επισης λογω κουρασης αργουσα να τελειωσω κι οταν της ειπα να το αφησουμε μου ειπε πως "πρεπει να τελειωσω" και πως γι αυτους που ξερει κ εχει πελατες καθεται κ παραπανω.

Πολυ επαγγελματικη συμπεριφορα. Δεν ξερω αν στο απλο σεξ ειναι καλη κακη μετρια. Αυτο που ξερω ειναι πως σεβεται τον πελατη που ξαναρχεται κ ικανοποιει τα φετιχ με τον καλυτερο τροπο χωρις να σε κοιταει περιεργα και με συμμετοχικη διαθεση (εναντι της διεκπεραιωτικης που εχουν οι περισσοτερες που δεν ειναι στα φετιχ κλπ σε κοστος 20 ευρω.

Το δωματιο καθαρο, τα σεντονια μυριζαν μαλακτικο. Παρκιν αφθονο αλλα λιγο "μυστηρια" περιοχη. Αυτα.

Τα ελληνικα της ειναι πολυ καλα οποτε μαλλον ο συναγωνιστης στην προηγουμενη πηγε σε αλλη κοπελα.

Απο εμφανιση 7 λογω ηλικιας. Προσοχη το 10 στη συμμετοχη αφορα υπηρεσιες φετιχ που θελω εγω. Στο κλασσικο σεξ δεν εχω αποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού