Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεν θα γράψω πολλά γιαυτή την συνέβρεση, αφού δεν θέλω να την θυμάμε.
Η Λίλιαν με απαγοήτευσε με τον αντιεπαγγελματισμό της. Αν και μου άρεσε αρκετά από εμφάνηση και η λάγνα ματία της υπόσχονταν πολλά. Η κυρια λειτούργησε ως ξεπέτα.
Πίπα με δόντι και πολύ χέρι και γκαμήση άστα να πάνε.

Αν και ειναι η πρώτη αρνητική κριτική μου, νομίζω οτι η κυρία ειναι από τις πιο μαλακισμένες στα μπουρδέλα.

Σύντροφοι, μακρυααααααααααααααα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίλιαν
alsomas
Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2012
Διαφωνω, τις πιο πολλες φορες που εχω παει εχω μεινει ικανοποιημενος
(Updated: 11 Φεβρουαρίου, 2012) 11 Φεβρουαρίου, 2012
και εγω διαφωνω,προκειται για μια διαχρονικη αξια.εγω παντα οποτε πηγαινω μενω πολυ ευχαριστημενος
εκεινο που βλεπω ειναι οτι εχεις 2 κριτικες για μπουρδελα.και οι 2 εντελως τυχαια αναφερονται στο ιδιο μαγαζι.και παλι τυχαια περιγραφεις τη μια κοπελλα με πολλα καλα λογια και την αλλη με λιγα και ασαφη κακα.πολυ τυχαια ολα αυτα κυριε αλσομας η μηπως το ονομα σου ειναι αλλο?
11 Φεβρουαρίου, 2012
εκεινο που βλεπω ειναι οτι ολες και ολες εχεις 2 κριτικες για μπουρδελα.εντελως τυχαια ειναι για το ιδο μαγαζι.και εντελως τυχαια ειναι πολυ κακια με λιγα λογια για τη μια και πολυ καλη με πολλα λογια για την αλλη,κυριε αλσομας η μηπως ειναι αλλο το πραγματικο σου ονομα?
11 Φεβρουαρίου, 2012
Αφου δεν θελεις να τα θυμασαι εσυ θελουμε να τα ξερουμε εμεις.
Αλλη φορα να γραφεις περιληπτικα τι εγινε μεσα.

Με την Λιλιαν εχω παει 3 φορες με καθοδικη πορεια φορα!
Απο Τελεια την πρωτη φορα μετατραπηκε σε απιστευτη ξεπετα.
12 Φεβρουαρίου, 2012
kαλησπερα συναδελφοι φιλε αlsomas θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω απολυτα μαζι σου και να σου πω οτι η κοπελα ειναι πολη καλη οχι μονο σε εμφανιση αλλα και σαν ανθρωπος εγω χτες 10-2-2012 πρωι που περασα μαζι της ηταν υπεροχα και αναφερω αυτα για την αποκατασταση των πραγματων
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5