Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ψιλομπαρουτιασμένος μετά από ήττα που έφαγα από παντρεμένο μιλφόνι(ήθελε να τη συνοδέψω σε μεζεδοπωλείο που θα πήγαινε με 5 μπαλότσες φίλες τις και έναν gay απ'τη δουλειά της πριν βρεθούμε τετ-α-τετ = άντε γεια από μένα)βρέθηκα στα βρώμικα στενάκια της Λιοσίων.
Κατέληξα στο 76 πάνω, σκάνε 2 γκόμενες, η μία (Άννα-Μαρία) με καβαλάει αμέσως και αρχίζει να μου τρίβεται, η άλλη ούτε που πλησιάζει (έπαιζε άνετα πλάτη τον Σχορτσιανίτη τέτοιο νταμάρι που είναι). Για να μην πολυλογώ και όχι να ήθελα να πω, δεν μου άφησε πολλά περιθώρια καθώς ήδη είχε περάσει το χέρι της μέσα απ'το παντελόνι και μου τον έπαιζε έχοντας με κάνει τούρμπο.
Το μωρό από Ρουμανία, ψηλή νταρντάνα με μακριά μαύρα ίσια μαλλιά, βυζί ούτε μικρό ουτε μεγάλο, κώλος συμπαθητικός.
Στα του αγώνα τώρα, φιλάκια χαδάκια στήθος και λαιμό προτού ασχοληθεί με τον κάτω παίκτη για ξεκίνημα πίπας (της ζήτησα με αν και κάνει και άκα). Τυπικό πιπέτο χωρίς να δυσανασχετήσει όταν της ζήτησα 69, στο σεξ συμμετέχει (αν και κουνιέται πολύ και αυτό δυσκόλεψε τη προσπάθεια να συντονιστούμε) και αντέχει στο σφυροκόπημα.
Εγώ δεν θα ξανασυναντούσα την κοπέλα, μια δοκιμή πάντως αξίζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Υπηρεσίες
Midnight Mover
Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού