Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
γεια σας παλικαρια..η επισκεψη εγινε σαββατο προς κυριακη βραδυ γυρω στις 00:15 ονομα κοπελας Αννα,νομιζω ειναι αρκετα γνωστη διοτι κανει την βραδυνη βαρδια καιρο εκει οποτε αγαπητοι συναγωνιστες μαλον την γνωριζετε..υψος περιπου 1.67 οραιω κορμι με πολυ καλοσχηματισμενο κωλο καθαρο δερμα αλλα λιγο παραξενη φατσα που σε καμια περιπτωση δεν τη λες ασχημη..κανει πολλα παιχνιδια στο σαλονι και παιζει με τους πελατες μπας και μπει κανενας,εμενα μου πηρε το σκουφο που φορουσα και μπηκε σε ενα απ τα δωματια και δεν μου τον εδινε παρα μονο αν περνουσα..η τσατσα ειπε 15 ευρω, χθες ειχα κανει βολτα παλι και την πετυχα στην απογευματινη βαρδια παρεα με τη τζωρτζιαννα και το κανανε για 10..λεω χθες ειχε δεκα σημερα γιατι 15?λεει 15 γιατι ειναι βραδυ στο ταξι μου λεει το βραδυ δεν πληρωνεις παραπανω?να γαμησω ηρθα λεω οχι να με παει κουρσα..γελαγε η αννα!!Μεγάλο χαμόγελοειχε γελιο η ολη φαση καλα λεω τοτε θα ερθω αυριο με 10..δεν με αφησε η αννουλα και με περασε με 10..δεν ειμαι γυφτος αλλα αφου μπορουμε να γαμαμε με 10 γιατι να δινουμε παραπανω?την περιμενα ορθιος οπου και χαμουρευτηκαμε ετσι για λιγο..τα γλωσοφιλα καργα και εβαζα δαχτυλο στη μουναρα της καυλα η φαση συμετειχε πολλυ εντονα..βγαλε την κρεμα απ το μουνακι σου της λεω θελω να σε γλυψω,το εκανε αμεσως και ξαπλωσε την εγλυφα με μανια και καυλωσε υγρανθηκε ασχημα και μου ειπε οτι γλυφω καλα..τι μαλακιες κανω πανω στην καυλαΓλώσσαπιπα με καλη σχετικα και αφου ειχα καυλωσει φουλ μπαινω μεσα της ιεραποστολικα και αρχιζω σφυροκοπημα..η αληθεια ειναι πως ειναι λιγο πηγαδακι αλλα οταν τον εβαζα ολον μεσα καταλαβαινα αντισταση..ετσι μου λεει το θελω ολο μεσα..και γλωσοφιλα και γλυψιμο στις ρογες...καυλα!!γυρισμα στα 4 και σφυροκοπημα μεχρι που αδειασα εντελως!πολλυ καλο γαμησι αξιζει μια επισκεψη,εμενα παντως με παει το κολωνου 30β περναω πολλυ καλα τελευταια εκει,θα ξαναπαω σιγουρα εμεινα ευχαριστημενος!10-12 λεπτα σαπουνακι και σχετικα καθαρο για επιπεδα μεταξιου και πανω απ ολα 10 ευρω...εχω παψει πλεον να δινω 20 ευρα στη φυλης..αν εισαι καθαρος και ευγενικος το εκτιμουν τα κοριτσια!!καλα να περνατε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού