Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Σαντρα την εβαλα στο ματι μετα το χθεσινο συμβαν που ειχε με το μαυρο θανατο και το γενναιο πολεμο που εκανε μαζι του!!!
Ειναι 1,65 χωρις τακουνια και με αυτα φτανη το 1,80,η ζιλικονε στητη βυζαρα της 2,5 περιπου καθως και το αδυνατο κορμι της με το μαζεμενο κωλαρακι δινη ενα καλο πακετο εμφανισης!!
Αφου καυλαντισαμε στο σαλονι και πεσαν τα χουφτωματα και τα σχετικα φιλακια,εδωσα στην κυρια Νικη το μπλε εισητηριο και εισηλθα!!
Ο χωρος στο μεσο ορο,ειχε ολα τα απαραιτητα ειδη στον νυπτηρα!!Μπηκε αμεσως στο δωματιο,ακι δεν ειχα προλαβη να βγαλω τα ρουχα,την αγκαλιασα και ετσι ορθια οπως ηταν,αρχισα να της φυλαω τις βυζαρες,και να τις χουφτωνω τα κωλομερια βαζοντας δακτυλο στην πισω τρυπα!!
Τον εβγαλα εξω και αφου περασε το προφυλακτικο γονατισε,και στο ειδη σηκωμενο εργαλειο,εκανε βαθειες τζουρες.
Σ την συνεχεια την γυρισα,χωρις να εχω βγαλη ακομα τα ρουχα,και αφου της εβαλα το ενα ποδι επανω στο κρεβατι,πιγα απο πισω της και την πηρα στα ορθια,χουφτωνωντας της βυζαρες της!!
Αφου αναψαμε για τα καλα με καλη συμμετοχη απο μερους της τα εβγαλα ολα,την ξαπλωσα ιεραποστολικα,και εβαλα τα ποδια της στους ωμους μου,και συνεχεισα το δυνατο κτυπημα.
Λιγο πριν το τελος της ειπα να γυριση στα τεσσερα,οπου βαζοντας το δακτυλο στον κωλο της και ριχνοντας μερικα κολοσκαμπιλα πλησιαζε το τελος.
Τοτε προς εκπληξη μου τραβηκτηκε και μου ειπε να βγαλω την καποτα,και να την χυσω στα μουνοχειλα,πραγμα το οποιο απεφυγα,της ειπα να μου κανη ισπανικη,οπου ηρθε και το τελος,μες της βυζαρες της με το σπερμα να εχη παη παντου!!
Ενα φοβερο πηδημα,που δεν εχη να ζηλεψη τιποτα απο ενα κλιπ πορνοταινιας!!
Δυο πραγματα κρινω θετικα,την καλη συμμετοχη της,και το καλο τελειωτικο που δινη!!
Επισης μου ειπε,οτι με 10 ακομα ευρω,δινη και κωλο!!
Συστηνετε για συναγωνιστες που τους αρεση ο ψηλος σωματοτυπος και οι δυνατες καταστασεις!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2012
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Σάντρα
sotirof
Τιμημένος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
7
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2012
"...Τοτε προς εκπληξη μου τραβηκτηκε και μου ειπε να βγαλω την καποτα,και να την χυσω στα μουνοχειλα.."
εχει ξεφυγει εντελως η καταστασηMoney Mouth
X
xaros1982
15 Φεβρουαρίου, 2012
Και μετά ξύμπνησες φίλε?
19 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλον εσυ εχης καιρο να πας σε οικο!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3