Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
2η φορα με την εν λογω κοπελα..ακομα καλυτερα κι απ την πρωτη φορα!!!μπηκα στο οικημα γυρω στις 21:15 μονος στο σαλονι΄΄καλο αυτο σκεφτηκα΄΄ειχε 2 κοπελες αλλα με τη μια διαλεξα την μικρη μου τζωρτζιαννα η οποια ηταν μεσ τα χαμογελα και τη γλυκα!!μου κανει εντυπωση που ειναι παντα μεσ τη γλυκα..το 10 ευρω βγηκε αστραπιαια και μπηκα δωματιο...με βρηκε γυμνο απ τη μεση και πανω οταν μπηκε με χαιρετησε και μου ειπε πως με θυμοταν,ξεκινησαμε με αγκαλιες στα ορθια με εμενα να χουφτωνω κωλαρα μουνοχειλα κωλοτρυπιδα και οτι αλλο εφτανα!Γλώσσαη κοπελα ειναι πεντακαθαρη και μοσχομυριστη επασαν και φιλακια σε λαιμο στηθος και αυτακια απ τη μερια μου και αυτη συμετειχε στο ολο παιχνιδι..σημειωση ειναι κοντουλα σχετικα 1,60 με 1,65 αλλα με τα τακουνια δειχνει ψιλοτερη, μελαχροινη με ωραιο σωματακι μικρο βυζι και απιστευτη κωλαρα!!εχει και ενα τατοο στη μεση..αφου μου κατεβασε το βρακι με ξαπλωσε στο κρεβατι ηρθε απο πανω μου και ετριωε το κορμι της πανω στο δικο μου..ζεστασια!!της ειπα να μου γλυψει τις ρογες και το εκανε αμεσως ενω με κοιτουσε με καυλα και μου τον επαιζε..πιπα με προφυλακτικο και η πονηρη παιρνει σταση καθετη με εμενα ωστε να βλεπω το τουρλωμενο κωλαρακι με τις τρυπουλες ορθανοιχτες απ τον καθρεφτη,ξερει τι κανει!!η θεα με απογειωσε και μην αντεχωντας την σηκωσα και την τοποθετησα σε 69 οπου το εφαγα το μουνακι της΄΄πεντακαθαρο΄΄3 στασεις ιεραποστολικο στα 4 και αυτη απο επανω ολες με τελεια συμετοχη απ τη μερια της,με βογκητα και λογακια τυπου oh my god και fuck me πολλες φορες..τελος ξαπλωσα εβγαλα την καποτα ηρθε διπλα μου εβαλα το χερι μου σαν να την αγκαλιαζα και το δαχτυλο μου ολο μεσα στο μουνακι της και τον επαιζα φανηκε να της αρεσει το ολο σκηνικο με χαιδευε και με φιλαγε στο λαιμο και στο αυτι,λιγο πριν χυσω της τον εδωσα και τον επαιξε δυνατα..αδειασα τα χυσια μου στην κοιλια μου σπαρταρωντας..δεν τον αφησε παρα μονο οταν ειχα αδειασει τελειως!!!λιγο κουβεντουλα την ευχαριστησα και της ειπα πως ειναι ο αγγελος μου..γελουσε και με ευχαριστουσε..φευγωντας μου ειπε στα ελληνικα γκεια σου αγκαπη μου!!!το τελειο vfm 22 χρονων με τελεια συμπεριφορα..καλυτερα κι απο τη γομενα σου...τι αλλο να ζητησεις με 10 ευρω!αν θα ξαναπηγαινα?πολλες φορες!!!12-15 λεπτα στο δωματιο χωρις ενοχλησεις!η τσατσα ευγενικη!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζωρτζιάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού