Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Jelena είναι μία συμπαθέστατη Ρωσίδα 40-45 ετών. Ο φίλτατος Speed την έχει περιγράψει διεξοδικά οπότε δεν θα μακρηγορήσω. Εμένα μου συστήθηκε σαν Έλενα αλλά θα τηρήσω το όνομα όπως το πέρασε αρχικά ο δραστήριος και με πολύ ενδιαφέροντες κριτικές συναγωνιστής.
Αμέσως με δελέασε και θέλησα να περάσω στα ενδότερα. Άλλωστε η τιμή (10Ε) ήταν άκρως δελεαστική για μία όμορφη milf Ρωσίδα.
Πολύ ευγενική, γλυκιά και με αρκετή περιποίηση και στα μπαλάκια (να σημειώσω ότι δεν κάνει ακάποτο). Μετά την άκρως καυλωτική πεολειχία περάσαμε στην δική της περιποίηση. Της έγλυψα στο μουνάκι το οποίο ήταν καθαρό και καλοσχηματισμένο, μικρό και ροζουλί. Βέβαια μου είπε λίγο πριν αρχίσω να την γλύφω ότι οι γυναίκες στην Ρωσία δεν αρέσκονται (ή δεν τις γλύφουν οι Ρώσοι?) σε αυτού του είδους την περιποίηση.
Στη συνέχεια περάσαμε στο ψητό όπου με εναλλαγές στάσεων, ιεραποστολικό, από πάνω, πισωκολλητό και όχι με πολύ δύναμη αλλά με ήρεμες κινήσεις ολοκλήρωσα. Η κυρία ακολουθούσε το ρυθμό μου και ήταν κάτι που μου άρεσε ιδιαίτερα.
Θα ξανατιμηθεί σίγουρα κάποια στιγμή, εάν παραμείνει στην περιοχή και στο επάγγελμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Jelena
Υπηρεσίες
TestDrive
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
3
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2012
φίλε ισχύει αυτό που λες, στο στρατό είχα τσακωθεί με ρωσοπόντιο και πάνω στην ένταση μου είπε "από κωλοέλληνες που γλύφουνε μουνιά δεν γουστάρω μαλακίες"
10 Φεβρουαρίου, 2012
Πολύ ενδιαφέρον αυτό που αναφέρεις jnr32.
Τελικά λες στις Ρωσίδες να μην αρέσει το γλυφομούνι ή στους Ρώσους να κάνουν γλυφομούνι.
Που να τους πούμε και για το γλυφοκόλι.... !!!! χαχαχαχαχα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2