Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μια βδομάδα αποχής μιας και πληρώθηκα είπα να πάω για να ενισχύσω τα ταμεία των μπουρδέλων όπως πάντα...
Εκανα μια αναγνωριστική βόλτα και μπορώ να πω ότι το επίπεδο ήταν ανεβασμένο με αξιόλογα μουνάκια που κάνουν τα πάντα όλα
αλλά προτίμησα την Ειρήνα από Ρωσία ξανθιά, καρέ μαλλί, γύρω στα 30 με μικρό βυζάκι που έχει ένα τατουάζ που καλύπτει σχεδόν όλο το αριστερό βυζάκι απ'ότι θυμάμαι, χαμηλοκολίτσα, αδύνατη και γύρω στο 1,65 ύψος! Η τσατσά πολλή ευγενική και Ελληνίδα μάλλον...
Δεν έλεγε και πολλά από εμφάνιση αλλά κάτι είχε ωραίο προσωπάκι και κάτι μου έλεγε ότι θα περάσω καλά...
Μπήκα στο καθαρό δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται και το καυλάκι! Προκαταρκτικά μηδέν και κατευθείαν πέφτει για ακάποτο τσιμπούκι χωρίς να το ζητήσω και χωρίς να με ρωτήσει. Δεν είμαι φαν των εξτρίμ αλλά μποστά στις καύλες την άφησα και αφού μπήκα στον χορό με τα εξτρίμ είπα να την γυρίσω για 69 και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της το οποίο ήταν καθαρό χωρίς οσμές..
Κάναμε 69 για περίπου 3 λεπτά και η πίπα της είναι μέτρια προς το καλό και το βασικό χωρίς δόντι.Μετά την γυρίζω κανονικά και
μου γλύφει τα αρχίδια από μόνη της χωρίς να το πω. Πρώτη στάση αυτή από πάνω όπου η αίσθηση του μουνιού της ήταν πολλή καλή.Συνεχίσαμε σε νορμάλ ρυθμούς με βαθιά καρφώματα και καθόλη την διάρκεια έβγαζε κάτι κραυγούλες...
Μετά εγώ από πάνω της όπου προσπάθησα να την φιλήσω αλλά δεν δεχόταν και μετά από λίγα δυνατά καρφώματα τελείωσα και την έκανε αυτή για την δουλειά της και εγώ για άλλες δύο καταθέσεις σε Μπαρμπόρα από Αδάνων και Αννα Μαρία από Λιοσίων 76 πάνω.Συμπέρασμα ούτε ζέστη ούτε κρύο...Μάλλον δεν θα την ξαναπάρω...Μετά από κει πήρα ένα στοματικό διάλυμα από ένα σούπερ μάρκετ και έκανα
πλύσεις στο στόμα στην μέση του δρόμου γιατί το είχα ανχος μετά το γλυφομούνι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού