Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα δευτέρας πρός τρίτη στις 01.10 , η Μιράντα είχε φύγει(ήταν στην Βουλγαρία την πατρίδα και όχι στην Πολωνία όπως πολλοί λανθασμένα έχουν γράψει)μέσα Νοεμβρίου και σήμερα που την είδα δεν άφησα την ευκαιρία να πάει χαμένη ,η Μιράντα είναι ένα 19χρόνο ο ορισμός του πιπινιού με ύψος κοντά στο 1.65 , κανονικό σώμα , απίστευτο κωλαράκι (που δυστυχώς δέν δίνει ούτε με έξτρα λεφτά)βυζάκι 1,5 πολύ στητό και πολύ γλυκιά φάτσα , μιλάει αγγλικά ενω και τα ελληνικά της έχουν βελτιωθεί πάρα πολύ , μόλις μπήκε στο δωμάτιο σηκώθηκα και άρχισα να την φιλάω στο λαιμό και στην πλάτη , την έβαλα να στηθεί στα τέσσερα στο κρεβάτι και άρχισα να της γλύφω το μουνάκι της ένω κάθε φορά που έκανα πέρασμα της γλώσσας μου απο την κωλοτρυπίδα της έβγαζε μικρούς αναστεναγμούς , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό ,άρχισε να με γλύφει και έχει βελτιωθεί πια δεν χρησιμοποιεί πολυ το χέρι της ούτε το δόντι της όπως παλιά , αρχίδια δεν γλύφει , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτή απο πάνω όπου προσπαθούσε να δώσει τον ρυθμό αυτή , για πολύ λίγο στα όρθια αφού φοβόταν μην πέσουμε και μετά στα τέσσερα για να έχω θέα αυτό το απίστευτο κωλαράκι , όταν ένιωσα να έρχεται το τέλος την γύρισα ανάσκελα έβγαλα το προφυλακτικό και τελείωσα στα στηθάκια της....το μπισκοτάκι μας γύρισε ανανεωμένο και έμενα μου φάνηκε και ποιο ωραία.....φοβερό πιπίνι με θεϊκό κωλαράκι.....στα συν ακόμα ότι στο δωμάτιο είναι πάντα ευδιάθετη και δεν βιάζεται καθόλου......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Μιράντα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.818
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2012
Αφου καρδαμωσαμε πηγαμε για τον δευτερο γυρο ετσι?Μεγάλο χαμόγελο
07 Φεβρουαρίου, 2012
δεν κρατιεσε καυλεα παντως καποιος ειχε γραψει σε ημερησια ενημερωση νομιζω οτι ειχε δωσει κατι παραπανω και πηρε πρωκτικο απο μιραντα Μεγάλο χαμόγελο
07 Φεβρουαρίου, 2012
Γιατι στο παρκινκ εβαλες 2???Χμμμ;
Αφου και οι 3 παρκαραμε ΑΜΕΣΩΣ και υπηρχαν και πολλες αλλες θεσεις...
C
COBRA1986
07 Φεβρουαρίου, 2012
Τον Ιουλιο εγλειφε μπαλακια ...........κανονικα και με τον νομο
N
nikbel2000
08 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν θυμάσαι πάρκαρα φωκαίας......την ώρα που ήρθα και σας βρήκα έξω απο το σπίτι δεν είχε θέση να παρκάρεις.......
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5