Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κ οι καυλες συνεχιζονται! Τι γινεται? Χμμμ; Εχω πιο πολλες κ απο τοτε που ημουν 18! Τεσπα! Διαβαζα γ την Ισαβελλα κ ελεγα να την δοκιμασω! Αν κ τα χουν πει ολα οι προλαλησαντες! Το σπιτι καθαροτατο! Αν κ παλιο! Η τσατσα ευγενικοτατη! Καποιος εφυγε χωρις να περασει κ δεν ειπε μα κ μου! Απλα τον καληνυχτισε με ευγενεια! Βγαινει απο το κατω δωματιο κ την βλεπω! Στην αρχη το σκεφτηκα πολυ! Με κολλησε η εμφανιση! Η κοπελα τα χει τα κιλακια της! Ψωμομενη αρκετα θα την ελεγα! Με το πολλα παιρνω την αποφαση να ανεβω στα επανω πατωματα! Ανεβαινω μπαινω στο δωμα γδυνομαι κ περιμενω, περιμενω! κανα 25 λεπτο! Μεγαλη αναμονη! Καλο αυτο! Δεν βιαζεται οπως αποδειχθηκε! Σε καποια φαση ακουω τακουνια! Απο εκεινη την στιγμη κ μετα επηλθε πριαπισμος! Κουλ Ανοιγει η πορτα κ εισβαλει! Παω να βγαλω κ τα υπολοιπα αλλα επεμενε αυτη να με γδυσει! Οποτε την αφησα να κανει το παιχνιδι της! Ανεβηκε στο κρεββατι μου τα εβγαλε! Αρχιζε να παιζει με τη γλωσσα της σε ολο μου το σωμα! Επισης με προετρεπε να χουφτωσω οπου θελω κ οσο θελω! Δεν εχασα την ευκαιρια! Σπασίκλας Γενικως σπαταλησε κανα 10 λεπτο μονο κ μονο στα προκαταρκτικα! Η τσουτσου τουμπανο κ βαζουμε προφυλαξη! Κλαρινο καλο! Λιγο ομως! Δεν την αφησα γ πολυ γτ θα ειχα προωρο ατυχημα! Κ ξεκιναω κανονικα! Με προτρεπει να μην κανω τπτ! Κουναγε λεκανη φιλαγε/εγλυφε λαιμο αυτια! Τα παντα ολα! Πριν την εκρηξη την γυρισα στα 4 κ παλι ηδονη! (Στην φαση της αλλαγης πηγε να τον ξαναπαρει στο στομα! Αλλα δεν ηταν αναγκη!) Στα 4 εδωσα εγω λιγο ρυθμο κ πριν τελειωσω της ειπα να κανει τα δικα της! Οποτε αρχισε να κουναει ρυθμικα τον κωλαρακο της! Καπου εκει τα δωσα ολα! Κ αυτη συνεχιζε απτοητη το μπαλαμουτι αν κ ειχα τελειωσει! Ευγε της! Μετα κουβεντα γ αρκετη ωρα! Εστρωσε κ το κρεββατι! Γλώσσα Συνολο παραμονης στο δωμα 25 λεπτα! Σε οικο ανοχης!!! Κ μονο με 20 ευρωπουλα! Οτι χανει απο εμφανιση το κερδιζει σε αλλα!

Υ.Γ 1 Ειχα δει κριτικες κ λενε γ 25 ευρω! Εγω γτ πληρωσα 20?? Η πρωινη παιρνει 25??

Υ.Γ 2 Η βαλια που αναφερετε στις κριτικες ειναι της ιδιας εμφανισης??

Υ.Γ 3 Κωλο δεν πηρα! Αλλα τον δινει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Ισαβέλλα
Υπηρεσίες
machinehead 7
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
533
Πόντοι:
2.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2012
2o εδωσα κι εγω. ισως να εχει κουβαρνταδες και να δινουν 25 τι να σου πω.
η Βαλια δεν εχει καμμια σχεση με την Ισαβελα. Πιο μεγαλη ηλικιακα, πιο "ηρεμη" στο κρεβατι. Μιση στο "μεγεθος" κοντοκαυλοραπανο θα την ελεγα εαν ηταν μικροτερη σε ηλικια. Βεβαια κανει αλλα γουστα η Βαλια! Προσωπικα προτιμω Ισαβελα.
07 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Thanx τυπε μου! Θα δοκιμασθει! Αλλα δεν με βολευει καθολου η βαρδια!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2