Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
παιδια το κοριτσακι με εστειλε!!!!επισκεψη 5-2-2012 γυρω στις 18:30 παρουσιαζονται 2 κοπελες η μια νταρντανοειδες και αδιαφορη και η μικρη που ηταν στο δωματιο βγηκε λιγο αργοτερα..τι χαμογελα τι ναζι θα λεγε κανεις οτι ψιλοντρεποταν κιολας αλλα μες τη γλυκα!!μελαχροινη κοντουλα με μικρο βυζι αλλα απιστευτη κωλαρα!!!ειχε κι ενα τατουαζ πανω απ την κωλαρα!ο συδυασμος κωλαρας και γλυκας εβγαλαν το 10 ευρω σε χρονο dt..αφου περιμενα υπομονετικα τη σειρα μου μιας και η μικρη ειχε γινει αναρπαστη μπαινει στο δωματιο με το ιδιο χαμογελο,εγω της ελεγα στ αγγλικα πως ειναι πολλυ γλυκια και ομορφη και σεχυ και πολλες αλλες τετοιες μαλακιες και αυτη με ευχαριστουσε με χαμογελα!!!στα του αγωνα τωρα,εγω ξαπλωμενος κι αυτη απο πανω μου ετριβε τα βυζακια της πανω στα δικα μου αρκετα αισθησιακα ενω ειχε τουρλωσει την κωλαρα της οπου τη χαιδευα και τη χαλβαδιαζα απ τον καθρεφτη..και γαμω τους κωλους!!δουλεμενη σουφριτσα αλλα δεν ρωτησα αν τη δινει..στην πιπα ηταν αρκετα καλη εκει απο γλυκια εγινε καυλιαρα και τον ρουφαγε με μανιαενω εγω χαιδευα τρυπουλες ακι επαιζα με την κλειτοριδα κατι που εδειξε να της αρεσει νομιζω ειχε υγρανθει δεν ηταν σκετη κρεμα αυτο που επιανα!!τραβηχτηκε μονο οταν πηγα να της βαλω δαχτυλο στο μουνακι αλλα παντα με χαμογελο!Χαμόγελοσε προσπατηεια μου για φιλακια στο στομα αρνηθηκε αλλα εδειχνε να τις αρεσουν τα φιλια σε λαιμο και σωμα!!1 σταση εγω απο πανω οπου ρε παιδια ηταν απολαυση το μουνακι της στενο και ζουμερο τελειο.πηγα να χυσω στο 2λεπτο εκοψα ρυθμους και το πηγα πιο σιγα σε 2-3καρφωμετα που της εκανα βογκηξε απο καυλα..2η σταση πισωκολητο..κολλαααρρααα!!!αντεχει σφυροκοπημα και εγω κοντεψα να παθω εγκεφαλικο μ αυτο που εβλεπα!!ηταν καυλα!!εκει εχυσα κιολας!συμπερασμα..τελειο γαμησι με 10 ευρω με ενα μωρακι πολλυ ομορφο 22 μαιων!!τη συστηνω παιδια και να ξερετε πως δεν ευχαριστιεμαι ευκολα πλεον ειμαι βετερανος μπουρδελιαρης και εχω δει πολλα!η τσατσα ευγενεστατη και σε μια κουβεντα που ειχαμε καθως εφευγα μου ειπε πως ειναι καινουρια και καθεται πολλυ μες τα δωματια..αυτο ειναι καλο τησ ειπα..χαχα ναι για σας μου λεει και για σας απανταω γιατι αν περασουμε καλα θα ξαναρθουμε!ετσι δεν ειναι ρε παλικαρια?ξεχασα να πω οτι ενδιαμεσα στις δυο στασεις της εγλειψα λιγο το μουνακι και απ οτι φανηκε γουσταρε!!αξιζει μια δοκιμη.Μεγάλο χαμόγελοααα επισης στην καυλα της πανω εδωσε και φιλακια..σιγα μην την αφηνα ετσι!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζωρτζιάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού