Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Σαββάτου πρός Κυριακή στις 02.05 , μετά απο δύο καταθέσεις και έχοντας ακόμα στην σκέψη μου την αίσθηση του κορμιού της Αντας είχα ακόμα καύλες , αφού ενημέρωσα τους συναγωνιστές ότι δεν θα τους βρώ στο μετάξι , είδα το φώς στο σπίτι να είναι ανοιχτό(συνήθως κλείνει στις 01.00)δέν έχασα ευκαιρία και είπα να πάω να σβήσω της καύλες που ακόμα είχα με ένα παλιό μου στανταράκι την Χριστίνα , μετά από της κλασσικές χαιρετούρες και δυό τρία πεταχτά φιλία στο στόμα άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και να μου χαϊδεύει τον πούτσο έτσι όπως ήμασταν όρθιοι ,την γύρισα και άρχισα να της φιλάω την πλάτη και κατέβαινα όλο και ποίο χαμηλά ώσπου έφτασα και άρχισα να της γλύφω το μουνάκι της και το κωλαράκι της, δεν άργησα να καυλώσω και έτσι όπως ηταν στα τέσσερα στην άκτη του κρεβατιού έβαλα τον πούτσο μου ανάμεσα στα κωλομέρια της και άρχισα να τον τρίβω ,ύστερα ξάπλωσα μου πέρασε προφυλακτικό και αφού πρώτα με φίλησε στο πρόσωπο στο λαιμό και στις ρόγες , μου τον πήρε στο στόμα και άρχισε μια πίπα βαθιά για κανά τρίλεπτο ,πρώτη στάση ιεραποστολικό με εμένα να της φιλάω τον λαιμό και τα αυτάκια της κάτι που την γαργαλάει για όσους την ξέρουν , δεύτερη στάση στα τέσσερά για να έχω θέα την υπέροχη κωλάρα της(που πέντε χρόνια τώρα δεν λέει να μου την δώσει),μετά απο κανα 7λέπτο και εμφανώς πιά κουρασμένος ήρθε το τέλος , σηκώθηκε κλασσικά πήρε λίγο χαρτί υγείας και μου αφαίρεσε το προφυλακτικό , τι να πω για την Χριστίνα , μιά δοκιμή θα σας πείσει.................

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού