Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πουτάνα :Η Ρίτα είναι Ουκρανέζα 25 ετών,ξανθιά και είναι γενικά εμφανίσημη παρουσία.Μέσα στο δωμάτιο η κοπέλα γλύφει τα μπαλάκια με τέτοιο πάθος που κυριολεκτικά το ζει αυτό που κάνει.Και μάλιστα τα γλύφει απο την αρχή μέχρι και στον κορμό του πέους.Τέλειο γλύψιμο παίρνει άριστα.Στο πισοκολλητό ψεύτικες φωνές και μηχανική συμμετοχή αλλά την γλυτώνει το γλύψιμο που είναι το πιο σημαντικό και το προσπερνάμε το πήδημα.Μετά την βάζω να με τελειώσει πάλι με γλύψιμο και τα παίρνει στα μάγουλά της έχοντας όμως κλειστό στόμα και κλειστά μάτια.Πολύ καλή επιλογή η Ουκρανέζα.Δεν την άφησα σε καμία περίπτωση να μου γλύψει το πέος χωρίς καπότα γιατί αυτός ο άνθρωπος πριν έρθω εγώ εκεί πρέπει να γλύφει 100 πέη και 200 όρχεις σε καθημερινή βάση.Αγαπάω την υγεία μου και δεν το ριψοκινδυνεύω ποτέ λοιπόν με στοματικό χωρίς καπότα.

Τσατσά:Εκεί παίζει η κλασσική σπασαρχίδω τσατσά με το μαύρο μακρύ παλαιοημερολογήτικο κότσο που έτσι και δεν περάσεις αρχίζει να σπάζεται και να στην λέει στη είσοδο.Κλασσική γερόντισσα ξεμωραμένη φιλοχρήματη που επειδή δουλεύει σε οίκο ανοχής νομίζει ότι αστικοποιήθηκε.Αρκετά αγενές στον πελάτη που δεν περνάει και είναι πολύ τυχερή γιατί δουλεύει σε μπουρδέλο που είναι κερδοφόρο λόγω των κοριτσιών που γλύφουν ακάποτα και προσπερνιέται η βλακεία της απο τους ιδιοκτήτες.

Δωμάτιο.Το δωμάτιο που μπήκα είχε air condition και χαρτί υγείας.Το κρεμοσάπουνο δεν ήταν με μηχανισμό αλλά σε ένα παμπάλαιο πλαστικό μπουκάλι αναμεμιγμένο με νερό.Προφανώς τσιγγουνεύονται να αγοράζουν καινούργια και τα αναμιγνύουν με νερό για να έχουν περισσότερη διάρκεια.Ο δε φωτισμός μέσα ανύπαρκτος.Τόσο σκοτάδι δεν λέει.Όταν είχε τις συνταξιούχες απο την Ουκρανία το καταλαβαίνω να χαμηλώνουν τα φώτα για να κρύβεται η κυτταρίτιδα και η ηλικία αλλά τώρα υπάρχουν προσιτές μέσες ηλικίες κοριτσιών.Και η τιμή δεν είναι 20€ όπως τα υπόλοιπα αλλά 25 €.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2008
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού