Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
πρωι σαβατου και ειπα να δοκιμασω με την ντορα μπαινω στο δωματιο και μετα απο λιγο ερχετα η ντορα την ρωταω απο που ειναι και μου λεει βαριεστημενα απο ρωσια υπαρχει προβλημα σημαδι πρωτο οχι καλο παω να της αγγιξω το στηθος και μου λεει τι κανεις και τραβιεται τι επαθες της λεω εχεις κρυα χερια μου λεει μενω μαλακας γιατι αυτο ,που ελεγε ηταν ακυρο παω παλι να προσπαθησω να την ακουμπησω και σηκωνεται ορθια και με ρωταει αν θες να συνεχισουμε της απαντω αν δε θες δωσε μου πισω τα λεφτα και φυγε ναι μου λεει καλιτερα και φευγει και μετα απο ενα λεπτο η τσατσα μου επιστρεφει το20ευρω.Τι να πω προφανως η κοπελα υποφερει σε αυτη τη δουλεια και δεν την παλευει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντόρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2012
Αγαπητέ φίλε.

Αν και είναι ξενέρωμα αυτή η συμπεριφορά, θεωρώ πάρα πολύ θετικό το ότι σου επέστρεψε το πλήρες ποσό πίσω.

Η εμπειρία και οι κριτικές έχουν δείξει πως συνήθως με διάφορα κόλπα ή εντελώς ξεπέτα προσπαθούν να σου φάνε τα λεφτά...

Η κοπέλα όντως δε θέλει να της ακουμπάς στήθος και αιδοίο. Εγώ που προσαρμόστηκα σε αυτό πέρασα ικανοποιητικά έως καλά...

Βεβαίως θα μου πεις γιατί να πρέπει να προσαρμόζεσαι ενώ υπάρχει τόσο μεγάλη προσφορά κοριτσιών Χμμμ; που ακόμη και με 10 ευρώ κάνουν απ΄όλα...
06 Φεβρουαρίου, 2012
kαλησπερα φιλε η κοπελα ειναι που περιεργη και φοβισμενη καλιτερα να παει μεταξουργειο γιατι δεν μπορει να προσφερει υπηρεσιες για 20ευρω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2